Droga Napoleona Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja. Miła obsługa. Czystość.”

• La Fountetta Ocena: 9,6

„Piękne miejsce, ekstra basen 4 metry od apartamentu. Piękny widok. Super miejsce na wyjazdy na Lazurowe wybrzeże. Na wyjazd na Prowansję trochę daleko.”

• Destination Ailleurs Ocena: 10,0

„Nietuzinkowy nocleg w przecudnej okolicy”

• Le Clos Jamac Ocena: 9,2

„Własciciel super tylko nie rozmawia po angielsku:-) Okolica przepiekna , poleca kaniony , nie wiedzialem ze w Europie sa takie piekne miejsca. Pokoj i lazienka czyste , polecam - dobra cena do jakosci:-)”

• Logis Murtel Ocena: 7,9

„Personel miły. Wspaniałe widoki”

• Camping la Paoute Ocena: 6,7

„Największą zaletą jest bardzo fajny basen oraz bar przy basenie. Niestety ostrzeżenia jak zachowywać się na basenie nie są przestrzegane a personel nie zwraca na to uwagi tj. skakanie do wody, co powoduje że jesteś ochlapywany. Domek z działająca klimatyzacją. Sprzęty nowe i sprawne tj. ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa i czajnik oraz toster. Lodówka akurat u nas stara i mała ze złamanym zamykaniem w zamrażalniku. Problem jest jedynie gdyż w kuchni jest 1 gniazdko elektryczne. Na wyposażeniu są sztućce i talerze oraz garnki. Nie ma papieru toaletowego, ani płynu ani nic z tych rzeczy. Po przyjeździe nie powiedziano nam że należy super wysprzątać przyczepę. Uważam że dobrze posprzątaliśmy ale Pani odbierająca nie była do końca zadowolona. Położenie campingu blisko sklepów, jednak do plaży ponad 20 km także niezbędny samochód. Personel mówi bardzo słabo po angielsku.”

• „Komfort, czysto i schludnie, bardzo miły personel, doskonała lokalizacja. Duży darmowy parking, elegancki wystrój, darmowe napoje, lodówka, ekspres do kawy i czajnik w pokoju, kawa i herbata. Kosmetyki dobrej jakości z miejscowej perfumerii. Sejf, suszarka do włosów.”

• „widok, lokalizacja, standard domku (bungalowy), przyjaźni gospodarze, podgrzewany basen, miasteczko Castellane w pobliżu, spływy po Vedron”

• Hôtel Central Ocena: 6,7

„Obsługa miła i serdeczna,pokój od głównej ulicy głośny.Śniadanie wystarczające”

• Hotel Sandra Ocena: 7,5

„nie ma łazienki w pokoju, standart starego schroniska, ale za to właścicielka bardzo miła i pyszna kawa; na nocleg w drodze ok.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Droga Napoleona

na podstawie 4 411 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com