Rovinj Countryside Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Apartment Zdravko Ocena: 9,2

„Wyposażenie obiektu jest wszystko czego potrzeba obsługa również jest nadzwyczaj pomocna”

• Goga Mare Apartment Ocena: 7,9

„Bardzo ładny, nowy, czyściutko I cudowni gospodarze!”

• Apartments Korina Ocena: 10,0

„Gospodarze byli rewelacyjni - mili i pomocni, chętnie udzielali informacji na temat plaż i miejsc wartych odwiedzenia (po chorwacku i angielsku). Zachęcali do korzystania z pomidorów i ziemniaków z prywatnego ogrodu, częstowali nas również własnymi wypiekami. Pomieszczenia, a zwłaszcza salon, były przestronne, a łóżka duże i wygodne. Oferowane rowery były w bardzo dobrym stanie (praktycznie nowe), a okolica sprzyjała wycieczkom. Opis apartamentu odpowiada rzeczywistości.”

• Guest House Maxi Ocena: 8,8

„Czysto i tanio. Łazienka w pokoju, klimatyzacja, duży balkon z suszarką. Karta uprawniająca do bezpłatnego parkowania w miejscowości Bale oraz w najbliższym kampingu. Blisko do Puli, Rovinji i Porecu, a jak ktoś się chce kąpać to polecam kemping Mon Perin.”

• Hotel La Grisa Ocena: 9,2

„Świetny kameralny hotel, pyszne śniadania, przemiła obsługa.”

• Apartments Paradise Ocena: 10,0

„Wszystko!!!! Pani Gospodarz mimo pozniejszego przyjazdu przywitala nas bardzo serdecznie!!! Bardzo czysto!!! Lozko wygodne :) Ciekawa lokalizacja. Cisza, spokój. Idealne miejsce na odpoczynek i wypady na pobliskie szlaki i zwiedzanie ruin!!! PIEKNIE!!!!!!!!!!!!!! W apartamencie jest wszystko co potrzebne do tego typu pobytu. Jeden maly minus za slabe wifi :) ale mysle do tego typu miejsc nie jezdzi sie zeby siedziec na internecie!!! Na pewno tutaj wrocimy!!!”

• „Doskonałe śniadania. Lokalizacja przy samym morzu. Do centrum Rovinj ok 4,5km - kilka minut autem, albo ok godzina wzdłuż brzegu. W ramach gratisu dostaliśmy lepszy domek niż rezerwowaliśmy (w tej samej cenie). Doskonały dla pobytu z dzieckiem.”

• Mate & Mira Ocena: 10,0

„Świetne wyposażenie pod każdym względem, perfekcyjna czystość, jakby wszystko było nowe, a pokój po świeżym remoncie. Przemili i uczynni właściciele. Bezproblemowe WiFi, TV/Sat, prywatny parking. Dogodna lokalizacja - wszędzie blisko.”

• Villas Rubin Resort Ocena: 7,1

„Śniadania i kolacje bardzo obfite, duży wybór potraw, rozległy ośrodek z oddzielnymi domkami z ogrodzonym ogródkiem (pełna prywatność) oraz z apartamentami w większych budynkach z osobnymi wejściami z ogródka lub na piętro po schodkach z alejki. Cisza i spokój, blisko do dużej, czystej plaży należącej do ośrodka, a zaraz obok aquapark z kilkoma basenami i zjeżdżalniami. Na miejscu są bar, pizzeria i restauracja, na terenie sklepik spożywczy, budka z lodami, mnóstwo miejsc parkingowych koło domków i apartamentów. WiFi na plaży i w całym ośrodku. Niedaleko większy market, ale lepiej udać się do miasta - bardzo wysokie ceny produktów!! Cudowne miasteczko Rovinij!!!”

• Hotel Eden Ocena: 9,2

„Lokalizacja,teren wokol obiektu,duza ilosc lezakow,odpowiednie godziny posilkow.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Rovinj Countryside