Rovinj Countryside Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Apartment Zdravko Ocena: 9,2

„Wyposażenie obiektu jest wszystko czego potrzeba obsługa również jest nadzwyczaj pomocna”

• Goga Mare Apartment Ocena: 7,9

„Bardzo ładny, nowy, czyściutko I cudowni gospodarze!”

• Guest House Maxi Ocena: 8,8

„Czysto i tanio. Łazienka w pokoju, klimatyzacja, duży balkon z suszarką. Karta uprawniająca do bezpłatnego parkowania w miejscowości Bale oraz w najbliższym kampingu. Blisko do Puli, Rovinji i Porecu, a jak ktoś się chce kąpać to polecam kemping Mon Perin.”

• Hotel La Grisa Ocena: 9,2

„Świetny kameralny hotel, pyszne śniadania, przemiła obsługa.”

• Apartment Orange 29 Ocena: 10,0

„Wyposażenie mieszkania zapewniło nam swobodne planowanie i przygotowywanie posiłków oraz zapewniło wypoczynek po plażowaniu i wycieczkach. Osobne wejście było niekrępujące i dawało swobodę przebywania. Dodatkowo mieliśmy do własnej dyspozycji suszarkę z kompletem klamerek, niby drobiazg a jednak okazał się bardzo pomocny:) Mieliśmy ze sobą laptopa więc nie było kłopotu, żeby korzystać z telewizji internetowej, gdyby telewizor miał funkcję WiFi wówczas moglibyśmy korzystać ze swoich dostępów za pośrednictwem telewizora ale to mały drobiazg i daliśmy radę:) W mieszkaniu czekały na nas też mapy miasta i okolic oraz pomocne przewodniki turystyczne oraz sympatyczna Gospodyni która szczegółowo zapoznała nas z atrakcjami i chętnie odpowiadała na nasze zapytania za co bardzo jej dziękujemy. Mieszkanie położone w takim miejscu, że łatwo dotrzeć do centrum miasta jak i na plażę. W okolicy spokój, cisza i wszechobecne wspaniałe słońce! Przyjeżdżajcie do Rovinj !!! Podczas 11- dniowego pobytu, każdy dzień spędzaliśmy w innym miejscu i pozostało nam jeszcze wiele do zobaczenia. Na pewno tutaj wrócimy.”

• Villas Rubin Resort Ocena: 8,3

„Super lokalizacja.W ośrodku byłem już drugi raz. Warto zabrać ze sobą rower ponieważ w okolicy występują fajne szlaki. Pokój ładny i czysty. Do dyspozycji miałem też taras. Bardzo blisko do morza. Polecam z ręką na sercu. Tym bardziej że byłem drugi raz i tak samo dobrze zostałem ugoszczony. Zapewne wrócę. Jedzenie też dobre.”

• Apartments Paradise Ocena: 10,0

„Wszystko!!!! Pani Gospodarz mimo pozniejszego przyjazdu przywitala nas bardzo serdecznie!!! Bardzo czysto!!! Lozko wygodne :) Ciekawa lokalizacja. Cisza, spokój. Idealne miejsce na odpoczynek i wypady na pobliskie szlaki i zwiedzanie ruin!!! PIEKNIE!!!!!!!!!!!!!! W apartamencie jest wszystko co potrzebne do tego typu pobytu. Jeden maly minus za slabe wifi :) ale mysle do tego typu miejsc nie jezdzi sie zeby siedziec na internecie!!! Na pewno tutaj wrocimy!!!”

• „Doskonałe śniadania. Lokalizacja przy samym morzu. Do centrum Rovinj ok 4,5km - kilka minut autem, albo ok godzina wzdłuż brzegu. W ramach gratisu dostaliśmy lepszy domek niż rezerwowaliśmy (w tej samej cenie). Doskonały dla pobytu z dzieckiem.”

• Mate & Mira Ocena: 10,0

„Świetne wyposażenie pod każdym względem, perfekcyjna czystość, jakby wszystko było nowe, a pokój po świeżym remoncie. Przemili i uczynni właściciele. Bezproblemowe WiFi, TV/Sat, prywatny parking. Dogodna lokalizacja - wszędzie blisko.”

• Hotel Eden Ocena: 9,2

„Lokalizacja,teren wokol obiektu,duza ilosc lezakow,odpowiednie godziny posilkow.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Rovinj Countryside

na podstawie 12 542 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com