2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Хорватія: відгуки про готелі
Rovinj Riviera Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Studio Lycia Оцінка за відгуками: 10

“Привіт, дуже сподобалося перебування в господарів, просторо, тихо, зручно, комфортно, відчувається що про тебе подумали, відмінне розміщення, до центру 5 хвилин, є парковка, дуже привітливі господарі, однозначно рекомендую!“

• Apartments Stošić Оцінка за відгуками: 10

“Зручне розташування, тихий район, приємна ціна“

• Apartments Vidaković Оцінка за відгуками: 9

“Тепле, дружнє відношення, гостинність, чистота, зручна кровать, хороше місцезнаходження, тихий район, господарі прекрасні люди!“

• Meerblick Ferienhaus Julian nahe Rovinj Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалось все)))Дім чудовий,неймовірна природа,тиша,бассейн, парковка,зірки, зручні ліжка, все чистеньке, все є, настільки душевно, нас зустріли дочекались, такі привітні люди, з посмішками.Просто вау, рекомендую, відпочинок для душі:)Дуже вам дякую за все, вы неймовірні:)“

• Studio Apartman Nega 3 Оцінка за відгуками: 10

“Чисто,затишно,новий ремонт,радимо для відпочинку і подорожей.“

• Apartments Martina Оцінка за відгуками: 10

“Привітна господиня на місці... поселення без очікування і попереднього узгодження. Парковка на подвір'ї. Чисто. Затишно. Приміщення після ремонту. Сантехніка і меблі в доброму стані. Оцінка 10“

• Maistra Camping Amarin Mobile homes Оцінка за відгуками: 10

“Все супер. Дуже гарне місце для відпочинку з дітьми! Прекрасна територія, море, будиночок!“

• Apartments Villa Ban Оцінка за відгуками: 10

“Нам усе сподобалося. Ми були 5 ночей, 4 повних дні. Вілла розташована просто чудово, близько до пляжу, приблизно 5 хв. пішки. Пані була дуже привітна, усе нам пояснила. Близько до вілли є магазинчик, він невеликий, але, так як ми майже усе привезли з собою, нам його вистачало. На пляжі було мало людей, Пляж з видом на старе місто. В апартаментах було усе, навіть мило, рушники, ми думали що будуть лише меблі і посуд. Була навіть посудомийка, а пані положила нам таблетки для миття, бо про це ми навіть не згадували.“

• Studio Emanuel Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже чисто! Просто шик👌🏻“

• Apartments Casa Saina Оцінка за відгуками: 10

“Близько до центру і до пляжу. Чисто, затишно“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Rovinj Riviera

на основі 73 123 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com