Sabah Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie ośrodka, lokalizacja ”

• „Wspaniała obsługa. Lokalizacja w samym centrum w pobliżu wiele restauracji.”

• „Wszystko super szczerze polecam to miejsce😜Bardzo miła i pomocna obsługa.”

• Sepilok Nature Resort Ocena: 10,0

„Przepięknie położony ośrodek, 18 domków +/- 30m2 z łazienką. Restauracja serwująca pyszne dania za średnio 20MYR. Obsługa rewelacja. Cisza i spokój w otoczeniu natury. ”

• „Plaża przy hotelu, basen.”

• „Właściwie to hotel jest dość mało sympatyczny ale czysty, pokoje duże, przestronne. Była szafa, sejf, suszarka do włosów i bardzo wygodne łóżka. Zrobiono nam uprzejmość i zamiast śniadania otrzymaliśmy suchy prowiant na drogę niestety absolutnie niezjadliwym. Ten hotel położony jest blisko lotniska i bardzo daleko od miasta Kota Kinabalu. Uwaga taksówka z lotniska na tym krotkim odcinku kosztu ponad 60 RM co jest bardzo drogo. Należy skorzystać z alternatywnych środków komunikacji.”

• Oceanus Backpackers Ocena: 9,6

„Bardzo dobry kontakt z personelem. Informacje o atrakcjach turystycznych w okolicy. Można wynająć cały apartament i to polecamy. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Bardzo dobra lokalizacja (w centrum, obok marketu i sklepów, dużo restauracji).”

• „Ogólnie OK.”

• „Lokalizacja, wystrój organizacja i personel”

• „Położenie, plaża, wystrój wnętrz, obsługa, dowóz , logistyka”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sabah

na podstawie 9 361 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com