Saxon Elbeland Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Cityherberge Ocena: 9,2

„Czysto, cicho”

• „Lokalizacja. Czystosc”

• „Czystość i lokalizacja”

• „Lokalizacja i stosunkowo łatwy check-out - praktycznie oddanie kluczy do pokoju. Standard nie najwyższy ale stosunek jakości do ceny bardzo OK. Personel pomocny przy odpowiedzi na pytania dotyczące obiektów do zwiedzania.”

• „Piękny hotel, położony w samym centrum miasta. Pokoje przestronne czyste, łóżko bardzo wygodne. Personel przemiły, służący pomocą, nawet jeśli ktoś mało mówi w ich języku :-) Polecam”

• „Super lokalizacja dla chętnych co chcą zwiedzić Drezno”

• Kim Hotel Dresden Ocena: 10,0

„Supeł lokalizacja.czystość. Komfort.Blisko autostrady.”

• „Hotel ma świetną lokalizację (w okolicy starego rynku)! Hotel oferuje rowery dla gości, a rower jest bardzo wygodnym sposobem na poruszanie się po Dreźnie. Pokój mały, ale ergonomiczny i czysty. Wystrój mało przytulny, raczej na krótki pobyt.”

• Hotel Aviv Dresden Ocena: 7,9

„Fajny hotel.Czysto, wygodne duże łóżko, duży pokój i łazienka. Woda, herbata kawa czajnik w pokoju. Śniadanie drogie ok 12euro ale fantastyczne. NIe żałujemy wydanych na nie pieniędzy. Świeżo wyciskany sok pomaranczowy, kilkanascie rodzajów herbaty. Pysznie, duży wybór i wszystko świeże. Do centrum ok 30-40min na nogach. Kawałek jest, ale dla lubiących chodzić to żadna odległość, prosta droga. Zaletą jest prywatny duzy parking. Recepcja czynna od 14 00 i ani minuty wczesniej sie nie zameldujesz, trochę byliśmy zdziwieni ze recepcja zamknięta a przyjechaliśmy o 13 30. Recepcjonista mówi super po angielsku. Jesteśmy zadowoleni z pobytu.”

• Kim Hotel Im Park Ocena: 8,3

„Czysty fajny fotelik na ruinach pałacu. Bardzo ładne wnętrze restauracji, super obsługa, dobre śniadanie, dobry dojazd z autostrady. Polecam !”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Saxon Elbeland

na podstawie 18 619 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com