Saint James Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Caribic House Ocena: 5,4

„Łóżko ”

• Dream Hostel Ocena: 6,2

„Duży pokój”

• „Pozytyw to lokalizacja (blisko wszędzie, łącznie z plażą) oraz fakt iż nie jest to klasyczna sieciówka ale hotel w jamajskim stylu.”

• „Jeśli nie szukacie sieciówek tylko hotelu w lokalnym stylu... można próbować że świadomością że nie będzie idealnie ”

• The Wexford Hotel Ocena: 10,0

„Dobry stosunek jakości do ceny! Hotel możliwa bezpłatny transfer do godziny 17 z lotniska MBJ, personel jest bardzo pomocny, przemiły pan kierownik, ośrodek ma basen (z pięknym widokiem na morze), smaczne śniadania, pyszna kawa i najlepszy sok pomarańczowy jaki piłam! Pokoje są duże, czyste - codziennie sprzątane. Bardzo dobra lokalizacja - po drugiej stronie ulicy był park oraz publiczna, bezpłatna plaża. Hotel jest przyjemnym miejscem. Minusem może być wifi dostępne tylko w holu. Klimatyzacja wliczona w cenę, podobnie jak ręczniki, które można było wziąć z recepcji na basen.”

• Caribic House Ocena: 9,2

„Lokalizacja bardzo dobra,dosłownie na przeciwko płatna plaża Doctor Cave Beach/6 dolarów/ Blisko sklepy,supermarket oraz kilka barów z jedzeniem.Szczególnie na śniadania polecam Cafe Mocha.Klimatyzacja stara ale sprawna,pokoje skromne ale czyste i sprzatane codziennie.Obiekt bez luksusów ale na Jamajce czas spedzaliśmy głownie na plaży i na zwiedzaniu.Wi fi działa w miarę dobrze.”

• Toby's Resort Ocena: 8,3

„Obiekt jest naprawdę godny polecenia! Świetna lokalizacja, niedaleko lotniska. Posiada również piękny ogród, basen i bar z niedrogimi drinkami :) prawdziwie jamajski klimat, co szczególnie poczułam po pobycie w ogromnym resorcie kilka dni wcześniej. Na miejscu jest również restauracja, ceny nienajniższe, ale to problem całego miasta Montego Bay. W pokoju była klimatyzacja, wifi działało zarówno w pokoju, jak i przy basenie. Hotel jest strzeżony.”

• „Śniadania w amerykańskim stylu codziennie to samo, na kawę herbatę której nie można było sobie samemu zrobić trzeba było czekać. Dla aktywnych jest siłownia, kort,”

• „Lokalizacja- blisko lotniska”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Saint James