Salento Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pensjonat w pięknym miejscu bliziutko centrum miasta. Czysto w pokojach. Piękny taras, aby spędzić super w ciepłe wieczory i poranki.”

• „Lokalizacja idealna, blisko jednej z najlepszych restauracji w okolicy (30 m), blisko też do portu i deptaku (50 m). Wspaniały kontakt z gospodarzem, szybko odpowiada i rozwiązuje problemy. Sauna w pokoju była świetna, zwłaszcza, że trafiliśmy na chłodniejszy weekend. Wanna z bąbelkami też bardzo nam odpowiadała. W pokoju jest też klimatyzacja, którą można grzać. Pachnące ręczniki, twardy materac na łóżku, dla nas idealnie! Poza tym na wyposażeniu jest lodówka, płyta indukcyjna, czajnik i ekspres na kapsułki. Gospodarz zadbał o zapas herbaty, kapsułek do kawy, oliwy (przepyszna!) oraz powitalne wino i woda w butelce. Niesamowita gościnność, jeszcze raz dziękujemy :)”

• Sanbiagioapartment Ocena: 10

„Mieszkanie położone w bezpośredniej bliskości z centrum storico. Przestronne, aranżowane stylowymi meblami i przedmiotami. Wyposażone dość dobrze na krótki pobyt w Lecce. Przemiła właścicielka, która mieszka w mieszkaniu naprzeciwko.”

• Méua! Ostuni Ocena: 10

„Mały lokal z pięknym sklepieniem u sufitu. Uwielbiam takie stylowe wnętrza. Wszystko pięknie odrestaurowane. Czysto, wygodnie. Lokalizacja idealna. Kuchnia wyposażona na tyle, aby przygotować mały posiłek. Dla mnie super miejsce. Polecam”

• Centro Storico Ocena: 10

„Zachwycił mnie sufit. Duży pokój z ładnym lustrem i ozdobami. Łazienka mala, choć wystarczająca. Kuchnia dobrze wyposażona w garnki i talerze, sztucce, otwieracz do wina, butelek, konserw.. Dużo ręczników.”

• „Apartament bardzo przyjemny i urządzony w stylu włoskim,czysty,zadbany.Salon z aneksem kuchennym ,częścią jadalnianą oraz oddzielną sypialnią.Apartament posiada dwa balkony z częściowym widokiem na morze. Bardzo przyjazny własciciel oraz personel☺️ Mieliśmy mały problem techniczny,który został natychmiast rozwiązany.”

• „Piękny, zadbany apartament z tarasem i widokiem. Blisko atrakcji miasta. Wszystko idealnie przygotowane przez właścicielkę.”

• MessapiaAntica Ocena: 10

„Super lokalizacja, wszystko zgodnie z opisem.”

• Maison Gigante Ocena: 10

„Bardzo ładne mieszkanie, duże, komfortowe. Niczego nam nie brakowało. Gospodarz czekał z kluczami do mieszkania i odebrał je w dogodnym dla nas czasie. Wszystko świetnie wytłumaczył. Miejsce idealne, by zwiedzać okolicę. Bardzo gorąco polecamy! Dziękujemy Filippo :)”

• „Gospodarz był bardzo pomocny. Odpisywał błyskawicznie.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Salento

na podstawie 194 748 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com