Salento Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Palazzo Maestro Ocena: 9,2

„Lokalizacja, wygodna i czysta łazienka”

• „Bardzo dobra lokalizacja .Apartamenty posiadają klimatyzację.Bezpłatny podziemny parking.Bardzo dobrze wyposażone.Właścicielka bardzo pomocna”

• „Bardzo dobra lokalizacja, świetnie urządzone wnętrze, bardzo miły gospodarz”

• Borgo Canonica Ocena: 10,0

„Cisza design to jest po prostu niesamowite miejsce ”

• Hotel Europa Ocena: 5,4

„Położenie w centrum.”

• Il Luppiu Ocena: 7,9

„+ lokalizacja - bardzo blisko starego miasta, sklepy w pobliżu + możliwość wyjścia na patio”

• Hotel Orsa Maggiore Ocena: 9,6

„Klimatyczne, bardzo kameralne miejsce na wypoczynek. Przepiękny ogród, w którym codziennie rano jedliśmy pyszne śniadanie. Miła, bardzo życzliwa obsługa. Czysto i przyjemnie. Nie wiem jak w sezonie wysokim, ale w połowie września rewelacyjne miejsce, bardzo cicho, spokojnie, mało gości.”

• Hotel Costa D'Oro Ocena: 6,2

„Położenie hotelu w małym miasteczku, zaraz przy plaży, która jest całkiem ładna i przyjemna. W pobliżu kilka knajpek, bez fajerwerków (jak na Włochy), raczej w stylu fast foodów, może ze dwa lokalne sklepiki. We wrześniu nie było większego problemy z parkingiem (przy ulicy). Generalnie jeśli ktoś szuka małego, spokojnego (przynajmniej podczas naszego pobytu) miasteczka na plażowanie to ok, ale wieczorem nie za bardzo jest gdzie wyjść. Dobry na jedną noc, raczej nie dłużej. Okiennice, które skutecznie "chroniły" przed dostępem światła zewnętrznego - przydatne dla śpiochów ;-)”

• „Duży wygodny pokój.”

• Hotel Mirage Ocena: 7,9

„Widok i położenie. Miła obsługa.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Salento

na podstawie 57 751 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com