Sciliar Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pięknie położony, z super widokiem na góry. Przemiły personel. Do stoku 15min autem. Polecam”

• „Hotel poza miasteczkiem ale to świadoma decyzja - cicho, bardzo czysto Jedzenie bardzo smaczne, basen, dwie sauny solarium, możliwość zamówienia masażu”

• Hotel Wiesenhof Ocena: 5,4

„ciepła woda w kranie, działające ogrzewanie”

• „Sprawna i miła obsługa, wielki pokój, dobra kuchnia, dobre sauny, etc., wygodny garaż. Cisza i widok choć położenie w środku miasteczka. Miejsce nie dla snobów ani wielkich sportowców - ani ten hotel ani Seiser Alm.”

• Hotel Cavallino D'Oro Ocena: 10,0

„Przemiły personel, wspaniałe wnętrza, super lokalizacja, pyszne śniadania. Rewelacyjny hotel, który ma bardzo wysokie oceny gości co mogę tylko powiedzieć”

• Marmsol Hof Ocena: 9,6

„Bardzo dobry obiekt dla rodzin. Komfortowe warunki pobytu i bardzo mili gospodzrze. Obiekt położony w pięknym miejscu.”

• „Położenie blisko wyciągów narciarskich.”

• Hotel Seelaus Ocena: 10,0

„Znakomita lokalizacja, tuż przy wyciągu, do którego prowadzi ruchoma taśma - chodnik. Wyciąg ma dostęp do innych w okolicy. Jedzenie nieprzeciętne; serwowane przez kelnerów wielodaniowe kolacje, bez atmosfery pośpiechu, ładnie komponowane + zimny bufet. Na miejscu sauny i nieduży basen, bez tłoku. Miły personel.”

• Villa Kastelruth Ocena: 8,3

„Bardzo przyjazny personel pokoje superior spełniły nasze oczekiwania codziennie czyściutko i pachnąco”

• „Cudowny pokój, cały w naturalnym drewnie. Niezapomniany widok z tarasu, piękna okolica. Idealny na odpoczynek od zgiełku miasta, lokalizacja sprawiała wrażenie, że jest się na końcu świata. Polecam. Bardzo miła Pani właścicielka.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sciliar

na podstawie 3 518 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com