Salzburski Świat Sportu Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Central Filzmoos Ocena: 10,0

„Cudowne, komfortowe miejsce. ”

• „Przestronny apartament ”

• Hotel Pongauerhof Ocena: 8,3

„Hotel w centrum miasta, bardzo dobre śniadanie. Blisko do autostrady, w pobliżu sklep, restauracje, szlaki rowerowe.”

• „Miejsce można powiedzieć, że zabytkowe co dla nas było zaletą. Komfortowe łóżka, spory pokój z balkonem z pełnym wyposażeniem. Jako baza na alpejskie drogi całkiem się sprawdziła, motocykl można postawić pod niewielkim zadaszeniem [nic specjalnego ale ok]. Miejsce w centrum miasteczka, pobudka dzwonami kościelnymi o 6.00 przy otwartych oknach - było ciepło. Restauracja też ok, a w pobliżu termy - polecam na wieczorny relaks.”

• Landhaus Steiner Ocena: 7,9

„bardzo uprzejmy personel, smaczne sniadanie”

• „Spaliśmy w tym uroczym miejscu niestety tylko jedną noc. Pokój rodzinny na pięć osób to dwa osobne pokoje, każdy z nowiutką i bardzo czystą łazienką, połączone ze sobą.Po prostu super! Bardzo wygodne łóżka, smaczne śniadanie, przepiękne otoczenie. Przesympatyczny, pomocny personel. Bardzo dobry dojazd do autostrady. Wi-fi działa bez zarzutu, telewizja w każdym pokoju.”

• Hotel Unterhof Ocena: 8,8

„Bardzo miły i pomocny personel. Piękna okolica. Idealne miejsce dla wycieczek pieszych i jazdy rowerem górskim. Malownicza miejscowość z kolejką gondolową na szczyt nad miasteczkiem. Bardzo smaczne /choć niezbyt obfite/ obiadokolacje serwowane w prawdziwie mistrzowski sposób.”

• Hotel Alpenkrone Ocena: 7,9

„Piękna miejscowość , miła obsługa i jedzenie smaczne”

• „Super śniadanie!”

• Hotel Paradies Ocena: 9,2

„Bardzo przystępna cena, świetne widoki, gospodarz posiada króliczki, koziołki i inne zwierzęta co było atrakcją dla dzieci. Ciekawe miejsce na nocleg i dalsza podróż do np. Chorwacji , Włoch. Uprzejmy personel. Polecam!”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Salzburski Świat Sportu

na podstawie 17 020 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com