2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Salzkammergut Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Metzgerwirt Vieh Heli Оцінка за відгуками: 10

“Нас зустріли ще на вулиці, це було дуже мило! Все розповіли, пригостили чаєм, номер гарний, чистий, теплий. Сніданок смачний!) Щиро дякуємо, хочемо ще раз відвідати це місце“

• ROSSLWIRT-Rast Оцінка за відгуками: 7

“Зручне розташування на трасі“

• Gasthof Simony Hallstatt B&B Оцінка за відгуками: 10

“Місцерозташування на головній площі, якщо подорожуєте машиною з парковки Р1 є трансфер до готелю, вартість якого включено в ціну парковки. Дуже цікавий стиль готелю, для сім'ї 2 дорослих та 2 дітей номер досить маленький, але вигляд з вікна на озеро все виправив. Сніданок в ціні непоганий“

• Pan Haus Bad Goisern Оцінка за відгуками: 10

“Готель дуже гарний“

• Hotel garni Weberhäusl Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручні ліжка. Сніданок був ситний та смачний. Гарний від з вікна.“

• Schlafmeile Traunsee Оцінка за відгуками: 10

“Це була наша мрія, залишитись на ніч в улюбленому місці. Готель чудовий, дуже чисто, сніданок смачний, ну і звичайно вид з вікна неперевершений. Дякуємо!“

• Gasthof zum Pfandl Оцінка за відгуками: 6

“Ціна відповідає якості, чогось кращого за таку ціну нема шо чекати, є безкоштовна парковка“

• Pension Bergfried Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний готель всьо сподобалося всім рекомендую Дуже чисто гарно привітливий персонал , смачна їжа“

• Gasthof Gosauschmied Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишний готель. Комфортний номер. Неймовірно чуйний персонал. Смачна їжа.“

• Haus Hepi B&B Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарне місце, організоване з турботою та любовʼю. В будинку було тепло, гаряча вода, комфортні ліжка, добре працюючий вай-фай, смачні сніданки, окреме місце для відпочинку, де можна позичити книжку та скористатися іграми. Господарю дуже доброзичливі і вкладають багато зусиль, щоб всім гостям було приємно та комфортно.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Salzkammergut

на основі 64 824 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com