2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Австрія: відгуки про готелі
Salzkammergut Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Hauslhof Оцінка за відгуками: 10

“Чудові апартаменти, неймовірна територія і вигляд на озеро та горе. Навкруги готелю багато різних тварин, дитина була щаслива.“

• Pension Sarstein Оцінка за відгуками: 10

“Готель розташований близько від паромного причалу, поряд з історичними пам'ятками архетиктури, на березі озера. Вид з вікна нашого номеру був захоплюючим, навіть кращим за наші сподівання. З вікна видно протилежний берег озера, потяг, паром, що плаває по озеру декілька разів на день. В саду є шезлонги і спуск в озеро, якщо хочете поплавати. Можна просто сидіти і дивитись на озеро, на лебедів і качок, що припливать прям до берега і можна годувати з рук. В номері все було, як заявлено в описі, постіль чиста, кровать та подушки зручні. Внизу готелю є столова, де можна користуватись холодильником, а також випити чаю або замовити сніданок. Господарі готелю дуже привітні люди, ми дуже вдячні за тепло з яким нас зустріли і з яким ми попрощалися . Навіть не знаючи мови один одного ми порозумілись, Поруч зготелем розташований оглядовий майданчик. Хальштатт це найкраще місце на землі, а готель Pension Sarstein найкращий в Хальштатті. Я стільки років мріяла приїхати в це чудове місце і нарешті моя мрія здійснилася. Я дуже хочу повернутися знов. Обов'язково зупинимось лише в цому готелі. Все було чудово!“

• Jeff's - Rooms with a mountain view Оцінка за відгуками: 10

“Гарні і чисті номери. Персонал ввічливий і комунікабельний. Шикарний вид з вікна. Гарна локація розташування 😊“

• Pension Leprich Оцінка за відгуками: 10

“Дуже живописне місце, вид з вікна на гори. Смачний сніданок, відповідальний персонал! До озера пішки 15 хвилин, де я пляж.“

• Haus Salzkristall Оцінка за відгуками: 10

“Чисто, затишно, комфортно, чудесний вигляд на озеро і гори, дуже привітні господарі.“

• Schlafmeile Traunsee Оцінка за відгуками: 10

“Двокімнатний сімейний номер з двома ванними кімнатами, в номері є телевізор, вихід на балкон та терасу з прекрасним видом на Австрійсткі Альпи та містечко Ebensee,чисті рушники, смачний та різноманітний сніданок! Працівники готелю приємні та чуйні! Все сподобалося!!“

• Kirchenwirt Gosau Оцінка за відгуками: 10

“Гарне місцезнаходження, затишний готель, приємний персонал.“

• Gasthof Simony Hallstatt B&B Оцінка за відгуками: 10

“Готель розташований у самому центрі Гальштату. Смачний сніданок з неперевершеним видом. Будівля старовинна, але все супер чисто“

• Hoftaverne Ziegelböck Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортний готель та поєднання вартості і сервісу на найвищому рівні. Зручне розташування та сполучення з сусідніми туристичними пам'ятками.“

• Metzgerwirt Vieh Heli Оцінка за відгуками: 9

“Вічливий і усміхнений персонал. Смачні сніданки.“