Samckhe Javakheti Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Świeże powietrze, basen, sauny. Smaczne śniadania z możliwością posiedzenia na tarasie. Nie złe SPA”

• Hotel Suliko Ocena: 10,0

„Hotel pachnący nowością, wszystko czyste i zadbane. Bardzo przyjemny pokój, ciepła woda w łazience. Miły i pomocny właściciel. Smaczne i obfite śniadania. Lokalizacja hotelu w odległości krótkiego spaceru od atrakcji miasta. Można poczuć gruzinską gościnność. ”

• Tourist Ocena: 10,0

„Bardzo fajni właściciele. Pomocni i mili. Polecam bardzo.”

• ART-Rabat Ocena: 10,0

„Lokalizacja nieziemska. Bardzo blisko do przystanku. Zaraz przed wejściem do apartamentu schody na główny zamek. Można poczuć się niesamowicie i też niewiarygodnie odpocząć, inaczej niż w zwykłym pokoju w guest housie, bo to cały bardzo duży apartament. W apartamencie czysto, bardzo ładnie, nawet świeży kwiatek na stole. Na przystanek wyjechali po mnie mimo że to tylko jakieś 400m, bo padało. Miałam wykupiona jedną noc a mogłam wymeldować się o której tylko chciałam. Naprawdę polecam!”

• Hotel Texel Ocena: 8,8

„bogate śniadanie i dobra lokalizacja (5 min do parku) ”

• Taoskari Hotel Ocena: 10,0

„Lokalizacja u stóp skalnego miasta. Wspaniałe widoki z tarasu. Obfite i smaczne śniadanie. Czysty, przestronny pokój z łazirnką. Dobre Wi-Fi. Miła obsługa.”

• Old Rabati Ocena: 10,0

„doskonała lokalizacja, pod samym zamkiem wygodne łóżka smaczna restauracja na parterze czacza na powitanie”

• Hotel Rabathi Ocena: 10,0

„Pokój z łazienką i aneksem kuchennym. Pełen komfort, po remoncie i ładnym widokiem na stare miasto. Gospodarze bardzo pomocni.”

• 3D Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo miła obsługa. Czysto. Wygodne łóżko. Poczęstunek rano.”

• Hotel Maestro Ocena: 10,0

„Fantastyczni gospodarze: b. życzliwi, stwarzający niezapomniany klimat. Pyszne śniadania i najlepsze wino. Obiekt bardzo czysty, miejsca do odpoczynku w budynku i ogrodzie. Doskonałe miejsce na dalsze wypady.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Samckhe Javakheti

na podstawie 2 558 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com