Samegrelo Zemo-Svaneti Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Daeli Hotel Ocena: 10,0

„Obsługa przesympatyczna i bardzo pomocna. Pokoje czyste. W centrum miejscowości. Na miejscu restauracja. Gdyby ktoś nie chciał się ruszać ma wszystko na miejscu. ”

• Hotel Tekla Ocena: 10,0

„Zupy świetne!!! ”

• Moonlight Hostel Ocena: 8,3

„Obsługa przesympatyczna, miejsce mega klimatyczne, super otoczenie - ogród, rzeka, możliwość łowienia, plaża blisko”

• „Jedzenie smaczne, gospodarz uczynny, pomocny. Widok z tarasu na wodospad górski - bezcenny”

• Riverside Mestia Ocena: 9,2

„Obiekt malowniczo położony nad rzeką, z oszałamiającym widokiem na kamienne wierze i panoramę gór. Smaczne i syte śniadania regionalne. Polecam na 5- dniową wycieczkę Wizzem Wrocław-Kutaisi. Dzień pierwszy zameldowanie- po 5 godzinnej podróży marszrutką z lotniska - spacer po mieście i supra w jednej z karczm. Dzień drugi-całodniowa wycieczka do Ushguli z trekingiem do lodowca i powrót na nocleg do Mesti. Dzień trzeci- poranny wyjazd do Kobuleti - tu plażowanie, relaks i kolacja w tawernie nad brzegiem morza, podobnie w dzień czwarty. Dzień piąty- poranny odjazd Georgian Bus-em spod hotelu na lot powrotny do Kutaisi.”

• „śniadanie smaczne.”

• Manoni's Guesthouse Ocena: 9,6

„Kilkaset metrów od centrum, Duży, wygodny apartament. Śniadanie mogłoby być bardziej urozmaicone, ale wystarczyło. Obsługa pomocna i życzliwa.”

• Villa Mestia Hotel Ocena: 6,7

„To stary dom, z charakterem. Jadalnia klimatyczna z kozą. Ładny ogród. Spędziliśmy jedną noc i było absolutnie satysfakcjonujące doznanie. Polecam backpackerom i ludziom lubiącym "inne" klimaty. Natomiast sama Mestia - priceless. Drugi pobyt, drugi zachwyt.”

• Hotel Lemi Ocena: 2,5

„Nic”

• Hotel Svaneti Ocena: 10,0

„Bardzo dobre położenie w centrum miejscowości. Dobre śniadania. Bardzo późne wymeldowanie. Zamiast pokoju 4 osobowego dostaliśmy 2 osobne pokoje w tej samej cenie :)”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Samegrelo Zemo-Svaneti

na podstawie 11 730 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com