San Mateo County Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Menlo Park Inn Ocena: 10,0

„Bardzo komfortowe, czyste i wygodne pokoje. Przyjemny dla oka, nowoczesny wystrój. Obsługa bardzo miła i pomocna. Śniadania i kawa bardzo smaczne. Bardzo dobre położenie, blisko centrum - parę minut pieszo. Serdecznie polecam, świetny stosunek jakości do ceny.”

• „Wszystko było dobre poza hałasem nie dużym ale jak ktoś nie może zasnąć i potrzebuje ciszy to raczej nie tu. Reszta super! :)”

• „Wszystko zgodne z opisem”

• „Bardzo wygodne lozka, bardzo mila i pomocna obsluga-potrzebowalismy skorzystac z komputera i mimo ze w tzw. bussiness center komputery byly za wolne i nie dalo sie nic zrobic to Pan recepcjonista zrobil wszystko aby udalo nam sie zrobic potrzebne rzeczy. Duzy wybor na sniadaniu”

• „Pokoje duże,nowoczesne, wszystko dostępne: zelazko, deska, kawa. Bardzo blisko lotniska.dobre śniadanie.”

• „Wspaniały widok na Ocean. Dobre miejsce na wycieczkę do San Francisco.”

• „Klimatyczny pokój. Dość przestronny, ładnie urządzony i wyposażony. Bardzo wygodny fotel relaksacyjny. Dostępne w pokoju kompendium wiedzy (informator) o wszystkim, co może być potrzebne lub pomocne turyście (wszelkie namiary - adresy, telefony w różne miejsca, np. apteka) Fajne miejsce do zjedzenia śniadania. Jedzenie dość urozmaicone. Chętnie by się wróciło nawet na dłużej niż jedną noc.”

• „Nowiutki hotel, czysto i świeżo, ładne pokoje, bardzo komfortowe łóżka, darmowy parking, blisko lotniska, dosyć tani”

• „Dobry hotel, my wzięliśmy go przed zwiedzaniem SF. Polecam, chociaż trafić na tych autostradach nie tak łatwo :).”

• „Blisko lotnisko”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie San Mateo County