Santorini Caldera Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Lignos Ocena: 10,0

„Przemiła obsługa. Świetna lokalizacja. Stosunek jakości do ceny ok. ”

• Margarita Hotel Ocena: 9,6

„Doskonaly punkt,aby poznać miasteczka zlokalizowane na kalderze, blisko do Firy, Imerogovli, jak rownież przystanku autobusowego. Hotelik w stylu cykladzkim: biało-niebieski, wszystko jak na zdjęciach. Basen czysty, śniadanie smaczne. Byliśmy 2 doby i bardzo dobrze wspominamy czas spędzony w tym hotelu.”

• Ether Studios Ocena: 10,0

„Wspaniałe miejsce 300m od ścisłego centrum, tyle ze do najsłynniejszej na Santorini Oii ostro po górkę ale powrót wieczorem po kolacji i drinkach w dół.Parking na miejscu bez żadnego płacenia,sniadanie mozna dokupić za 8 eur do wyboru z karty, basen, leżaki. apartament bez tv ale po co, wifi jest, klimatyzacja i wystarczy. cisza, spokoj, piękne położenie. jezeli wpadłeś na 1-2 dni na zwiedzanie i nie potrzebujesz mega luksusów to idealne miejsce w nienajgorszej cenie aby przespać sie a wieczorem w 10 min pieszo znaleźć sie w magicznym centrum.Wlasciciele przemili, domowa rodzinna atmosfera. Apartamenty są w osobnym budynku. Polecam w 100%.”

• Santorini Hostel Ocena: 5,8

„-Basen i bar na terenie ośrodka -Błyskawiczna obsługa recepcji -Pomocne mapki wyspy + zniżki w jednej z restauracji ”

• Nautilus Dome Ocena: 10,0

„Po pierwsze i najważniejsze świetna obsługa, wszyscy bardzo mili, pomocni, rozmowni, dzięki czemu czuliśmy się tam świetnie. Bardzo fajna lokalizacja w spokojnej okolicy, hotel troche oddalony od Firy. Nie stanowi to problemu, gdyż obsługa zapewnia dowóz do i z miasta od rana do późnego wieczora. Genialny widok z tarasu na dachu, skąd można podziwiać przepiękny zachód słońca w pełnej okazałości. Pokój piękny w greckim stylu zarówno jak cały hotel. Po prostu czuć klimat grecji. Hotel zadbany, pokój czysty, świetnie przygotowany. Przepyszne śniadanie przy pięknym widoku na wulkan. Podsumowując świetny hotel, który polecam z całego serca.”

• „Everything was fantastic. This is beautiful Hotel with gorgeous view!!! I will recommend this apartment for everybody :) This is magic place... Wszystko było super. Fantastyczne miejsce, przepiękne widoki. Polecam!”

• „Rewelacyjny basen, bardzo wygodne leżaki i dużo prywatności przy niecce basenowej. Cisza i spokój przez cały dzień. Piękne widoki z tarasów, a śniadania w restauracji bardzo smaczne i z przepięknym widokiem :)”

• „the best view”

• „Śniadanie dostarczane do pokoju wyśmienite, widoki genialne, personel rewelacyjny - gotowy na każde skinienie, mam nadzieje jeszcze tu wrócić.”

• Porto Castello Ocena: 5,0

„Darmowy transport do miasta i z powrotem co 2h, całkiem wygodne łóżka, dużo ręczników, spory basen, niska cena. Niestety ale to wszystko.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Santorini Caldera