São Miguel Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Vale Do Navio Ocena: 6,7

„Świetna spokojna lokalizacja ”

• Hotel Alcides Ocena: 8,3

„Super dźwiękoszczelne okna umożliwiały spokojny sen, pomimo barów ulicznych otwartych do samego rana.”

• Hotel do Mar Ocena: 7,9

„Piękna lokalizacja nad brzegiem spokojnego Oceanu w całkiem spokojnej okolicy. Pokój bardzo komfortowy i całkiem duży.”

• Hotel Canadiano Ocena: 8,8

„Lokalizacja blisko centrum miasta. Bezpłatny parking, świetna baza wypadowa do wycieczek po wyspie.”

• Vila Nova Hotel Ocena: 9,6

„rewelacyjny widok z balkonu, bardzo przestronny pokój (upgrade do suite)”

• „Hotel jest dość ciekawie usytuowany; z drogi dojazdowej dojeżdża się do recepcji tunelem...Pokoje apartamenty dla mnie, który podróżował samodzielnie były nawet zbyt duże niż oczekiwałem. Śniadania były bardzo urozmaicone i smaczne. Do linii brzegowej jest niedaleko /200-300 m/, targ z świeżymi owocami jest w podobnej odległości, za którym rozpoczyna się dzielnica handlowa i centrum miasta.”

• „świetny hostel- najlepszy w jakim byłam. stylowo urządzone pokoje, wygodne łozka, czystość. Tylko śniadanie marniutkie, ale z tą cenę ogólnie duża dycha!”

• Azores Dream Hostel Ocena: 10,0

„Wybór”

• Hotel Arcanjo Ocena: 9,2

„-rewelacyjna lokalizacja w centrum wyspy (łatwo dotrzeć autem do wszyskich atrakcji) -bardzo blisko do oceanu, blisko do plaży (w livramento), bardzo blisko do dobrej knajpy z miłą obsługą i dobrym jedzeniem (Restaurante José Do Rego) -czysto, ładny zapach, miły personel”

• 1ofushostel B&B Ocena: 9,2

„Pati życzliwa, pomocna, dbająca o gości.”

27 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie São Miguel

na podstawie 9 493 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com