São Miguel Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Vale Verde Ocena: 6,7

„Dobra lokalizacja, smaczne śniadanie.”

• Hotel Vale Do Navio Ocena: 6,7

„Świetna spokojna lokalizacja ”

• „Hotel jest dość ciekawie usytuowany; z drogi dojazdowej dojeżdża się do recepcji tunelem...Pokoje apartamenty dla mnie, który podróżował samodzielnie były nawet zbyt duże niż oczekiwałem. Śniadania były bardzo urozmaicone i smaczne. Do linii brzegowej jest niedaleko /200-300 m/, targ z świeżymi owocami jest w podobnej odległości, za którym rozpoczyna się dzielnica handlowa i centrum miasta.”

• „świetny hostel- najlepszy w jakim byłam. stylowo urządzone pokoje, wygodne łozka, czystość. Tylko śniadanie marniutkie, ale z tą cenę ogólnie duża dycha!”

• Azores Dream Hostel Ocena: 10,0

„Wybór”

• Hotel Arcanjo Ocena: 9,2

„-rewelacyjna lokalizacja w centrum wyspy (łatwo dotrzeć autem do wszyskich atrakcji) -bardzo blisko do oceanu, blisko do plaży (w livramento), bardzo blisko do dobrej knajpy z miłą obsługą i dobrym jedzeniem (Restaurante José Do Rego) -czysto, ładny zapach, miły personel”

• 1ofushostel B&B Ocena: 9,2

„Pati życzliwa, pomocna, dbająca o gości.”

• Hotel Alcides Ocena: 10,0

„Bardzo miły i kompetentny personel . Miła forma zameldowania z tzw . listem powitalnym ( bardzo pożyteczny ) . Wzorowa czystość . Doskonała lokalizacja - blisko lokali gastronomicznych , niedużego supermarketu , mariny ( rejs na oglądanie wielorybów ) . Bardzo smaczne , obfite śniadanie ( lokalne sery białe i wędzone , świeżo wyciskany sok pomarańczowy ) . W imieniu swoim i małżonki dziękujemy za wspaniały pobyt !”

• Casa Ateneu Ocena: 9,6

„Bardzo pomocny personel, świetna lokalizacja, bardzo czysto, dobre śniadania, bardzo podobał mi się wystrój całego hotelu.”

• Out Of The Blue Ocena: 10,0

„Świetna atmosfera, przepiękny ogród, pyszne śniadania.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie São Miguel

na podstawie 15 574 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com