2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Saône-et-Loire Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Chambres d'Hôtes Roseland Průměrné hodnocení: 7

„Jelikož jsme zde strávili jednu noc na cestě, bylo pro nás ubytování dostačující. Pokoje nejsou komfortní, ale vše je vyrovnáno péčí paní majitelky. Připravila nám skvělou večeři i velmi brzkou snídani. Vyšla vstříc všem našim přáním.“

• La Berjotine - Maison d'hôtes Průměrné hodnocení: 8

„Paní majitelka je velmi ochotná. Byla připravena udělat na přání i večeři. Snídaně dobrá. Nic nechybělo. Je to takové retro na francouzském venkově. Vše je ale čisté a vzorně uklizené.“

• Le jardin de Séverine Průměrné hodnocení: 10

„Jsme spokojený! Klidný, hezký hotel. Úžasná zahrada a bazén, čerstvý vzduch a přátelský hospodář. Blízko vedle centru města. Děkujeme moc za všechno.“

• CLOS MARIE Průměrné hodnocení: 10

„Čistota, příjemné a klidné místo, možnost dobré večeře v místě, velmi slušný výběr vín😀.“

• COMME UN COQ EN PÂTE Průměrné hodnocení: 10

„Klasická kontinentální (pečivo + ovocné marmelády), zpestřená čerstvým sýrem vlastní výroby (velmi příjemné) V tomto hotelu jsem spal v dosud nejlepší posteli, vynikající.“

• Clos de la Natouze Průměrné hodnocení: 10

„Potěšila nás přívětivost majitelů nemovitosti a jejich ochota. Zvlášť bych ohodnotil podávané výborné místní víno. Místní večeře byla výborná včetně předkrmu i dezertu. Snídaně byla také dobrá, marmelády z ovoce zahrady majitele byly moc dobré. Všem doporučujeme.“

• Chambres d'hotes à Autun Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo, moc pěkné ubytování, skvělé snídaně, příjemný personál. Ubytování jednoznačně doporučuji.“

• Maison Saint Louis Průměrné hodnocení: 10

„Velmi milí majitelé, kteří nás ubytovali skoro o 2 hodiny dříve. Byt byl velmi prostorný a pohodlný. Bezproblémové parkování před domem. Prostorná koupelna a zařízený kuchyňský kout. Vše perfektní.“

• Chambres d'hôtes Les Arondelles Průměrné hodnocení: 10

„Moc krasne ubytování, příjemný pan majitel, útulné pokoje, výborná snídaně. Cítili jsme se jako doma :-)“

• Charmante maisonnette indépendante Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování v menším domku, který měl vše, co jsme potřebovali. Komunikace s majitelem byla milá, pobyt naprosto v pořádku.“

Saône-et-Loire – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 33 762 recenzí B&B a penzionů na Booking.com