Sar Planina Ski Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Emka Ocena: 7,5

„Dobra i niedroga pizza w restauracji. ”

• Hotel Dinamika Ocena: 6,2

„Nic”

• Hotel Emka Ocena: 9,6

„Hotel ewidentnie uzyskał nowego managera w ostatnim czasie i nabiera rozpędu. Młodsi recepcjoniści mili, komunikatywni władający płynnym angielskim. Można płacić kartą. Hotel jest odnawiany piętro po pietrze. Moja mama miała pokój na pietrze po renowacji bardzo fajny standard, my z żoną i dziećmi dostaliśmy pokój piętro wyżej, piętro wtedy było przed remontem ale standard był dobry. Dobre śniadanie, kelner kulturka. Polecam zdecydowanie.”

• Hotel Emka Ocena: 4,2

„Ręczniki stare i bardzo brzydko pachnące. Brak papieru toaletowego. Pokój niechlujnie przygotowany. Klimatyzacja bardzo głośna i praktyczne nie spełnia swojej funkcji. Śniadanie bardzo, bardzo ubogie.”

• „Położenie obiektu. Obsługa. Przepyszne jedzenie. Gorąco polecam Szer-plejskawicę. Pycha.”

• Hotel Scardus Ocena: 7,5

„Posiłki serwowane w restauracji bardzo dobre i ceny też niewygórowane, miła obsługa mówiąca po angielsku. Pokój dobrze wyposażony, czysty z balkonem na 3 piętrze z widokiem na góry. W hotelu 0 gości, mimo to obsługa włączyła 2 sauny (sucha i mokra) oraz uruchomiła basen (choć woda zimna). Zimą musi tam być pięknie. Śniadanie bardz dobre, ładnie podane. Internet bardzo dobrze śmigał.”

• Hotel Dinamika Ocena: 7,1

„Bardzo dobre położenie w stosunku do autostrady. Bliziutko do centrum z supermarketami, restauracjami, bankomatami itp. Duży zamykany parking przed hotelem (monitorowany). Okolica cicha, zadrzewiona, z pustymi niszczejącymi zabudowaniami w sąsiedztwie. Śniadanie ok. Personel sympatyczny.”

• Hotel Royal Ocena: 7,1

„Wygodne łóżka czysto w pokoju”

• Hotel Lirak Ocena: 7,9

„Hotel odnowiony, śniadanie bogate, plac zabaw w pomieszczeniu obok restauracji, wifi działało bez zarzutu, łóżka bardzo wygodne, czysto.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Sar Planina Ski

na podstawie 606 Opinii o Hotelach na Booking.com