Sarajevo Canton Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja, nowoczesny hotel z podziemnym garażem”

• Hotel Hayat Ocena: 9,6

„Super lokalizacja (ok. 150 m od rynku Baščaršija), pokój czysty i ciepły. Nie rozumiem gości krytykujących śniadanie, nam bardzo smakowało: jajecznica, parówki, kilka rodzajów wędlin, warzywa, owoce, sery - wszystkiego do oporu. Jedynym minusem może być parking, jednak trzeba do tego podejść z rozsądkiem - budynki ustawione na górach, w zwartej zabudowie więc miejsca mało i parkuje się na wąskiej ulicy. Mimo to miejsca są monitorowane, a inni kierowcy wyrozumiali i nie podrapią karoserii. Oceniam to miejsce bardzo dobrze na jedno-, dwudniowy pobyt z tej prostej przyczyny, że dwa dni to maks jeśli chodzi o zwiedzanie czy zakupy w samym Sarajewie, później robi się nudno 😃”

• Hotel Grand Ocena: 7,5

„Smaczne obfite śniadanie. Siedem min. do dworca kolejowego. Blisko do marketu. Centrum 40 min spacerem.”

• Hotel Ovo malo duše Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja. Centrum życia Sarajewa! Wystarczyło tylko wyjść z hotelu i już uczestniczyło się w nocnym życiu tego miasta!”

• Vila Breka Ocena: 9,2

„niesamowity widok na całe Sarajewo, dużo przestrzeni w domu, niskie ceny, duży salon”

• Hostel City Rest Ocena: 8,3

„Wyposażenie kuchni, energia pani recepcjonistki oraz czyste, ciepłe łazienki, a także ogrzewanie. Duże, wygodne łóżko w pokoju dwuosobowym.”

• Hotel Belvedere Ocena: 6,2

„Kwiaty i bardzo ladnie urzadzona recepcja. Monitorowany parking. STandard hotelu typowo pensjonatowy.”

• „Ładne położenie, na wzgórzu z którego widać panoramę Sarajewa. Bardzo dużo miejsca. Spokojnie pomieści się tu 8 osób, a my byliśmy tylko we dwoje. Wyposażenie ponad stan jak za tą cenę. Miły gospodarz, który uprzedzał nas dzień przed przyjazdem, że poprzedni goście zalali lokal i że możemy zrezygnować z rezerwacji. Gdy wiedział, że jednak przyjeżdżamy przygotował wszystko tak, że po zalaniu nie było niemal śladu. Ogrodu nie zdążyliśmy obejrzeć, może następnym razem :) Jeśli ktoś wraca do Polski z Albanii czy Czarnogóry to polecam to miejsce na wypoczynek po drodze i zwiedzanie Sarajewa.”

• Swissotel Sarajevo Ocena: 9,6

„Wszystko Top”

• Hotel Sokak Ocena: 9,6

„Wygodny, niedrogi, w doskonałej lokalizacji”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Sarajevo Canton