Saratov Region Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Lexx Hotel Ocena: 5,8

„estetyczny obiekt z dużym bezpiecznym parkingiem dla motocyklistów.”

• Onegin Boutique Hotel Ocena: 10,0

„Pokoje, które wynajęliśmy (wszystkie dostępne apartamenty + apartament prezydencki) były przestronne, bogato wyposażone w ogromne wannami (p.22 i 32). Najwyższa półka. W każdej chwili mogliśmy poprosić personel o posprzątanie pokoju nawet kilka razy dziennie bez dodatkowych opłat. Pokoje ciche z doskonale pracującą klimatyzacją. Winda cicha, nowoczesna. Serwis i personel zawsze uśmiechnięty, służący pomocą. Łóżka bardzo duże i bardzo wygodne. Lokalizacja dobra przy cichej i spokojnej nocą ulicy Sovetskaya. Blisko (ok 400 m) świetniej uzbeckiej restauracji (jedzenie doskonałe, ceny śmiesznie niskie). Należy z hotelu wyjść na prawo do końca ulicy Sovetskaya i skręcić w prawo w ul. Radishcheva i zaraz po prawej stronie. Kompleks dwóch restauracji uzbecka i koreańska !!! Hotel super. Polecam z pełną odpowiedzialnością.”

• Slovakia Hotel Ocena: 7,9

„Śniadanie, restauracja, personel, lokalizacja”

• Onegin Boutique Hotel Ocena: 10,0

„Świetny hotel, wygodne pokoje, wygodne łóżka, serwis doskonały, lokalizacja bardzo dobra,”

• Hostel Uyut Ocena: 2,5

„w tym hostelu stałem pod drzwiami i nikt mi nie otworzył. Dzwonilem i miałem informację od sieci, że pomyłka lub telefon nie zarejestrowany. Ten hostel nie powinien być w sieci booking.com”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Saratov Region

na podstawie 1 392 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com