Sarawak Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Grand Supreme Hotel Ocena: 5,8

„Bardzo miła i pomocna obsługa. Właściciel też w porządku. W pierwszy wieczór zawiózł nas za darmo na promenadę i potem wytłumaczył jak najlepiej wrócić pieszo do hotelu. Zaletą jest też cena, bo mimo wszystko na 1-2 nocy hotel ok”

• „Dobra lokalizacja przy rzecze i blisko centrum, dobrze wyposażone pokoje , świetny widok z okna, smaczne śniadanie . ”

• „Śniadania dobre. Hotel bardzo blisko przystanku autobusowego do Patku Narodowego Bako. Okolica spokojna. Sam hotel odnowiony”

• „Lokalizacja, personel, wygodne łóżko”

• „Bardzo przestronny, elegancki pokój. Duże, wygodne łóżko. Mieliśmy piękny widok na rzekę Sarawak. Z hotelu można bezpośrednio wyjść na deptak przy rzece (tzw. Waterfront) lub w drugą stronę do centrum handlowego. W pokoju bardzo cicho, łazienka wygodna i czysta z prysznicem-deszczownicą. Przyjemny basen. A teraz najlepsze: wyborne śniadania! Taki wybór, że jedząc przez kilka dni z rzędu nie da się spróbować wszystkiego! Bardzo miło wspominam pobyt! Dałbym temu hotelowi 5***** :)”

• „Bardzo duże, wygodne łóżko. Bardzo dobre ciśnienie i ciepła woda w prysznicu, dzięki czemu można się bardzo komfortowo wykąpać. Fantastyczny widok z tarasu na morze, palmy i miasto. Duży, komfortowy basen, w którym mogą pływać swobodnie zarówno małe dzieci, osoby początkujące, jak i dobrze pływające. Z obiektu jest bardzo dobry dostęp do miasta, jak również do pobliskich atrakcji.”

• Damai Beach Resort Ocena: 9,6

„Zakwaterowanie super, w bardzo fajnych domkach z tarasem i balkonem. Przepiękny widok na morze i górę Santubong. Całodobowy transport busikiem, co było niezwykle wygodne z uwagi na wzniosłości terenu. Pokój bardzo przestronny, z udogodnieniami typu zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówka. W łazience jacuzzi! Personel bardzo miły i pomocny.”

• Benarat Lodge Ocena: 10,0

„Urokliwe miejsce, obsługa serdeczna cały czas w gotowości do pomocy, śniadania znakomite. Najlepsze miejsce podczas naszej podróży po Malezji.”

• „Ten hotel nie może się podobać, jest zaniedbany, zniszczony i brudny. Jedynym miejscem fajnym jest plaża.”

• Sunset Homestay 2 Ocena: 7,1

„Świetnie zorganizowana przestrzeń wspólna,z dużym stołem, cały czas dostępna kawa/herbata/gorąca woda . Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum, promenady i lotniska.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Sarawak

na podstawie 3 535 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com