Sarawak Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Grand Supreme Hotel Ocena: 5,8

„Bardzo miła i pomocna obsługa. Właściciel też w porządku. W pierwszy wieczór zawiózł nas za darmo na promenadę i potem wytłumaczył jak najlepiej wrócić pieszo do hotelu. Zaletą jest też cena, bo mimo wszystko na 1-2 nocy hotel ok”

• „Dobra lokalizacja przy rzecze i blisko centrum, dobrze wyposażone pokoje , świetny widok z okna, smaczne śniadanie . ”

• „Śniadania dobre. Hotel bardzo blisko przystanku autobusowego do Patku Narodowego Bako. Okolica spokojna. Sam hotel odnowiony”

• „Lokalizacja, personel, wygodne łóżko”

• „Bardzo duże, wygodne łóżko. Bardzo dobre ciśnienie i ciepła woda w prysznicu, dzięki czemu można się bardzo komfortowo wykąpać. Fantastyczny widok z tarasu na morze, palmy i miasto. Duży, komfortowy basen, w którym mogą pływać swobodnie zarówno małe dzieci, osoby początkujące, jak i dobrze pływające. Z obiektu jest bardzo dobry dostęp do miasta, jak również do pobliskich atrakcji.”

• Benarat Lodge Ocena: 10,0

„Urokliwe miejsce, obsługa serdeczna cały czas w gotowości do pomocy, śniadania znakomite. Najlepsze miejsce podczas naszej podróży po Malezji.”

• „Ten hotel nie może się podobać, jest zaniedbany, zniszczony i brudny. Jedynym miejscem fajnym jest plaża.”

• Sunset Homestay 2 Ocena: 7,1

„Świetnie zorganizowana przestrzeń wspólna,z dużym stołem, cały czas dostępna kawa/herbata/gorąca woda . Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum, promenady i lotniska.”

• Damai Beach Resort Ocena: 8,3

„Obiekt położony jest ok 20 km od Kuchingu; nad piękną plażą nieopodal góry Santubong; Cały hotel składa się z licznych apartamentów i domków położonych kilkaset metrów od głównej recepcji, jednak do dyspozycji gości są busiki które kursują na terenie obiektu dowożąc i odwożąc gości kiedy chcą. Pokoje są duże, czyste, z klimatyzacją i TV.”

• „Bardzo miła i pomocna obsługa, hotel położony w doskonałej lokalizacji, bo tuż przy rzece (Kuching Waterfront), bramie do Chinatown i markecie. Do tego hotel połączony jest z centrum handlowym, w którym znajduje się fajny foodcourt, doskonałe śniadanie wliczone w cenę, duży i czysty pokój z widokiem na rzekę, możliwość zostawienia bagaży po check-oucie. Jeden z najlepszych hoteli w jakich zatrzymałam się w Malezji! :)”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sarawak

na podstawie 3 483 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com