Sardynia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Antico Borgo Ocena: 6,2

„miły właściciel przywitał nas kieliszkiem wina w pięknym patio...”

• Carlos I Ocena: 10,0

„Przepiękny apartament, znakomita i przyjazna obsluga. Pelne zainteresowanie klientem. Smialo moge polecic wszystkim ten obiekt. 11/10”

• „Super widok, bardzo cicha okolica, niedaleko lotniska.”

• Hotel Cala Caterina Ocena: 9,6

„Lokalizacja, duży, b. ładny teren wokół hotelu.”

• picanhad Ocena: 6,2

„lokalizacja w centrum, blisko do marketu, jeszcze blizej do rynku i dworcq kolejowego i autobusowego”

• Hotel Bia Maore Ocena: 10,0

„bardzo miła i pomocna obsługa, ładne pokoje, z tarasu na którym można zjeść dobre śniadanie piękny widok na dolinę i morze, położenie w małym ładnym i klimatycznym miasteczku, czuć sardyński klimat, parking w garażu, POLECAM”

• Hotel Gli Ulivi Ocena: 10,0

„bardzo ładnie urządzone pokoje z klimatyzacją i lodówką , wygodne łóżko, miły i pomocny personel, pyszne śniadania, z tarasu piękny widok na miasteczko szczególnie wieczorem , POLECAM”

• Hotel Maria Ocena: 9,6

„miła i przyjazna obsługa, bardzo ładne nowe nowoczesne i komfortowe pokoje, smaczne śniadania i świetna włoska kawa, po drugiej stronie ulicy pyszna pizzeria, bardzo blisko do morza i restauracji, parking publiczny bezpłatny przy ulicy ale nie mieliśmy problemów z parkowaniem (wrzesień), POLECAM”

• „Pokój duży, przestronny, łóżko wygodne. Łazienka bardzo duża. Śniadania w ogrodzie (o ile pogoda pozwoliła) były przyjemnością. Domowe wypieki i kawa - czysta przyjemność. Okolica bardzo spokojna. Odległość do pobliskich plaż 10 minut spacerem. Obsługa hotelu pomocna i bardzo życzliwa. Tęsknię za słodkościami o poranku.”

• La Vecchia Fonte Ocena: 8,8

„Pyszne śniadania, miła obsługa, świetna lokalizacja.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Sardynia

na podstawie 160 994 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com