Sardinia North Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Palau City Hotel Ocena: 5,8

„Miły personel w recepcji, dobra lokalizacja, dostępny bezpłatny parking po drugiej stronie ulicy, cisza, świetna niedroga pizzeria parę kroków dalej (uwaga: otwarta od 19.), market w sąsiedztwie, plaża miejska osiągalna pieszo ”

• Hotel San Francesco Ocena: 6,2

„Miejsce bardzo klimatyczne (stary klasztor) i w samym centrum zabytkowego miasta. Wszystko atrakcje na wyciągnięcie ręki. Piękny budynek z wewnętrznym dziedzińcem w środku (jednego dnia odbywał się tam koncert). Pokoje codziennie sprzątane. ”

• Hotel Royal Ocena: 8,8

„Czysto, smaczne jedzenie, miły Personel, dobra lokalizacja ”

• Hotel Onda Marina Ocena: 9,2

„Blisko morza, spacerkiem do centrum.Pyszne śniadanie😊”

• Grand Hotel Palau Ocena: 10,0

„Niesamowicie klimatyczne i piękne miejsce; bardzo przyjazny, uśmiechnięty i pomocny personel (powitanie, które od samego początku mówi, że jesteś mile widzianym gościem); duże, świetnie wyposażone pokoje (piękna łazienka; bardzo dobrze działająca klimatyzacja, bardzo czysto); super smaczne śniadania z dużym wyborem produktów (bardzo dobra kawa) i taras z pięknym widokiem na port. Dostępny parking. ”

• „Zamawialiśmy pokój przez Booking , na miejscu w tej cenie otrzymaliśmy pokój o wyższym standardzie . Obsługa fantastyczna !! Śniadania bardzo dobre. Bar , siłownia , baseny , plaża ...wszystko bez uwag . Polecam !”

• „Plaża ładna i szeroka, ale camping nie jest bezpośrednio przy niej. Miły personel. Czysto. Wygodne łóżko.”

• Hotel Florida Ocena: 9,6

„Bardzo blisko do zabytkowego centrum. Promenadą dojście 20 min spacerkiem. Obiekt otoczony roślinnością, basen z przodu i "patio". Jest się gdzie opalać i schować przed słońcem. Super obsługa z baru i pyszne drinki. W centrum sporo fajnych restauracji. Warto poprosić o doradzenie i wcześniejszą rezerwację w niektórych z nich.”

• Sa Pramma Ocena: 8,3

„Super sympatyczna rodzina. plus super 4 koty i kundel. Smaczne ciasto na sniadanie :)”

• Hotel Tabby Ocena: 9,2

„Urokliwy hotel w pięknej lokalizacji przy samej plaży był dla nas genialnym rozwiązaniem na urlop z dziećmi i znajomymi. Hotel choć nieduży to bardzo czysty a gościnność właścicieli sprzyja wypoczynkowi w tym klimacie. Polecam wycieczkę z gospodarzem jego łodzią motorową by zobaczyć wolnożyjące delfiny, która okazała się niezapomnianym przeżyciem.”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Sardinia North

na podstawie 52 124 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com