Południowa Sardynia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Simius Playa Ocena: 9,2

„Kameralność ”

• „Pyszne jedzenie z grilla na kolacje. Czysta, piękna plaża. W hotelu 90%gosci to Włosi - animacje w wersji italiano. Warto mieć wcześniej wypożyczony samochód. ”

• Hotel Antica Posada Ocena: 10,0

„Extra czystość pokoju i łazienki, śniadania, personel hotelu. ”

• Mare Lughente Ocena: 7,1

„Bardzo miła pani podająca sniadanie. Ładny widok na morze z tarasu jak się wybierze odpowiedni pokój ”

• Hotel Panorama Ocena: 7,5

„Smaczne jedzenie, spokoj, mily personel”

• „Obsługa płynnie mówi po angielsku. Śniadania są serwowane w patio (bardzo urokliwe miejsce). Obiekt jest bardzo zadbany, łazienka oraz pokoje są nowe i czyste.”

• „Dobra lokalizacja, wiele linii autobusowych i sklepów w okolicy. Smaczna pizza w sieciowej pizzeri za bardzo dobrą cenę . Sympatyczna właścicielka, z którą można sie porozumieć po angielsku ( zamówiła nam Taxi na powrót na lotnisko 🙂) Grazzie Giuseppina!!!”

• Hostel Marina Ocena: 4,6

„Pokoje zdewastowane brudno nie można powiedzieć nic pozytywnego głośny .jedyna zaleta to lokalizacja . Wybrałam ten hostel ponieważ byłam w nim 5 lat temu i to był porządny hostel teraz melina”

• Turismo Rurale Cortes Ocena: 10,0

„Bardzo mili i sympatyczni prowadzacy obiekt a do tego profesjonalni kucharze. Okolica piekna i cicha , swietne warunki do wypoczynku, dodatkowy udogodnieniem jest basen bardzo czysty i zadbany.”

• „Bardzo urokliwe, ciche miejsce, idealne na wypoczynek od miejskiego zgiełku i szumu życia codziennego. Mieszkaliśmy w namiocie od 01.09 - 15.09.2018 i powiem szczerze, że był to jeden z bardziej udanych wyjazdów na jakich w ogóle byłem. (sporo podróżuję) Jedno duże łóżko bardzo wygodne, na którym można było się porządnie wyspać. Co do temperatur w nocy... były może 2 noce które były chłodniejsze (17-18C) co po przykryciu kocem nie było problemem, poza tym spanie w namiocie było bardzo przyjemne. Polecam to miejsce dla ludzi którzy cenią sobie naturę, ciszę i spokój. Personel jak i obsługa campingowego baru bardzo pomocna i miła. Gdyby ktoś zapytał mnie, czy jeśli miałbym możliwość wrócenia tam, zdecydowanie powiedział bym wielkie TAK!”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Południowa Sardynia

na podstawie 69 242 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com