Wyspy Sarońskie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hermes Ocena: 10,0

„Przemiła obsługa, hotel czysty i ładny w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko do plaży, sklepów i restauracji. Gorąco polecam”

• Liberty II Ocena: 9,6

„The Staff was very helpful and friendly, the hotel is in amazing localisation, room was basic but very clean and comfy, very good breakfast served with a beautiful view of the sea. Totally recommend! Serdecznie polecamy, hotel w przepięknej lokalizacji, śniadania urozmaicone i pyszne, obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. ”

• Galini Hotel Ocena: 7,1

„Basen”

• Galaxias Studios Ocena: 9,6

„Wspaniała lokalizacja, mili i kontaktowi właściciele, czystość co drugi dzień wymiana ręczników dobrze wyposażony pokój. Blisko do plaży oraz do tawern. Na dole bankomat jedyny na wyspie. Ogólnie super miejsce na wypoczynek. ”

• Hotel Methanion Ocena: 10,0

„Przyjazna atmosfera pyszne jedzonko oraz świetna lokalizacja ”

• Agistri Hotel Ocena: 8,3

„To bardzo ładny hotel, łączący tradcyję z nowoczesnością. Sporo akcentów antycznych. Personel sympatyczny, pomocny, pani sprzątająca robi dobrą robotę. Jest tu widok na morze z większości pokoi, piękny taras widokowy dodatkowo (nikt nam o nim nie powiedział, sami znaleźliśmy). Tylko dwa piętra, ale mają windę, co pomaga np. rzy transporcie bagażu. Do dyspozycji basen w drugim hotelu tej firmy - co na Agistri nie jest częste. Telewizja rónież programami międzynarodowymi. WiFi jest za darmo - tak ma być, brawo - choć czasami się zrywa. Generalnie - bardzo dobrze.”

• Hotel Flisvos Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, piękny widok, rodzinna atmosfera, czystość, smaczne śniadania, cudowne wschody słońca. Pobyt w hotelu był dla nas wspaniałym doświadczeniem. Zachwyciło nas piękne, spokojne miejsce, serdeczność i pomoc właścicieli oraz obsługi hotelu. Z całego serca polecamy wszystkim, którzy chcą spędzić czas z dala od zgiełku. To miejsce i spotkani tam ludzie z pewnością pozostaną w pamięci.”

• Aktaion Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo fajny hotel sympatyczni właściciele jedzenie w restauracji przepyszne pokoje bardzo czyste codziennie sprzątane pokój na parterze z tarasem przy basenie, który jest wystarczający aby popływać i schłodzić się. Port oddalony o 200m od hotelu, plaża super, darmowe leżaczki dla gości hotelu, blisko promenady z restauracjami ogólnie wszystko pod ręką.”

• Hotel Karyatides Ocena: 10,0

„Śniadanie w cenie, bardzo ładny widok z okna. Balkon z stoliczkiem i krzesłami, osłonięty od sąsiadów.”

• Myrmidon Hotel Ocena: 4,6

„Zaletą dobra lokalizacja , blisko plaży i wygodne łóżka.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Wyspy Sarońskie