Wyspy Sarońskie Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• The Delfini Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo dobry kameralny hotel z miłą obsługa,. Cisza i spokój a także bliskie położenie do miasteczka oraz plaży a także na piesze wędrówki to wielki atut tego miejsca. Bardzo dobre śniadania serwowane na tarasie i codziennie sprzątane pokoje wzbudziły nasz szacunek do tego miejsca i właścicielki, Pani Aggeliki, która to wszystko ogarnia sama. ”

• Hotel Alexandra Ocena: 8,3

„Położenie. Atmosfera”

• Hotel Theris Ocena: 10,0

„Wspaniały widok za oknem, dobre miejsce na wypady na całą wyspę, dobra jakość internetu, przemiły i pomocny personel. ”

• Aktaion Hotel Ocena: 10,0

„Obiekt bardzo zadbany,czysty i wyposażony jak nam czegoś brakowało to personel od razu udostępniał potrzebny nam sprzęt. Bardzo miła i sympatyczna obsługa, która interesowała się naszym samopoczuciem. Świetna lokalizacja, polecam 😁”

• Yianna Hotel Ocena: 10,0

„Rodzinny klimat...spokój...bardzo miły i pomocny personel .Blisko do plaży i portu !”

• Amaryllis Hotel Ocena: 5,0

„Lokalizacja”

• Galaxias Studios Ocena: 10,0

„Hotel przewyższył moje oczekiwania, w pokoju były wszelakie udogodnienia tj. aneks kuchenny z wyposażeniem, klimatyzacja, telewizor, sporo mebli oraz miejsce do wypoczywania na balkonie. Panie z obsługi bardzo uprzejme i służące pomocą. Lokalizacja w centrum wyspy obok znakomitych restauracji. Gorąco polecam hotel Galaxias Studios.”

• „Balkon z kanapą i widokiem na morze - bezcenne. Cudowny widok na morze przy dobrym śniadaniu. Przemiła obsługa.”

• Angela Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo fajny, kameralny hotel. Wszystko co jest niezbędne na dłuższy pobyt było. Śniadania bardzo dobre. Z basenu nie korzystaliśmy ponieważ na plażę było ok. 200m. Sklep i piekarnia pod nosem. Po sezonie absolytna cisza, wydaje się, że jedyna główna ulica należy do garski ciągle tych samych turystów. Mimo 3 dniowego sztormu nie nudziliśmy się. Urop uważamy za udany 😁”

• Hotel Aegina Ocena: 7,9

„Obiekt położony w bliskiej odległości od portu, łatwo trafić. Dość cicha, spokojna okolica, w zasadzie wszędzie stąd blisko. Smaczne śniadanie, obsługa całkiem OK. Hotel godny polecenia dla osób nie wymagających luksusu.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Wyspy Sarońskie

na podstawie 9 041 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com