2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Scharmützelsee - Storkower See Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo przyjazna obsługa, fantastyczne śniadanie! Duży pokój i bardzo wygodne łóżko!”

• „Hotel czysty , dobra lokalizacja , blisko jeziora, baseny sauny zadbane. Bardzo miła obsługa”

• „Czysto! Przepyszne jedzenie. Bardzo miła obsługa, wielu Polaków. Można miło spędzić czas na basenie wewnętrznym jak i zewnętrznym.”

• „Pienne jezioro, wygodne łóżka, nowe materace, wiatraki w pokoju, wyśmienite śniadania, basen, sauna, fitness. rewelacyjny rower w fitness z dostępem do Internetu, własne zejście do jeziora z pomostem. Codziennie z rana pływałem na basenie i w jeziorze. Wspaniały pomysł to szlafroki w pokojach i torby z którymi można iść nad jezioro. Podobały mi się leżaki nad jeziorem i prywatny trawnik koło jeziora. przede wszystkim stare duże drzewa które dawały chłód przy 30-sto stopniowych upałach. Wspaniały hotel na upalny sierpień.”

• „Lokalizacja znakomita, śniadania bardzo dobre. Pola golfowe pieknie utrzymane, organizacja i dostępność bez zarzutu.”

• „Lokalizacja i czystość”

• „Świetne śniadanie”

• „Pięknie położony hotel nad jeziorem. Smaczne posiłki, miła obsługa.”

• Hotel "Am Werl" Ocena: 10

„Pokoje czyste sprzątane co dziennie, bardzo cicho i spokojnie. Śniadania bardzo smaczne bułeczki ciepłe. Naprawdę polecam”

• „Piękny obiekt! Genialna obsługa i poziom usług na najwyższym poziomie. Uwielbiam wracać do tego miejsca… czysta magia pod każdym względem ❤️”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Scharmützelsee - Storkower See