Scharmützelsee - Storkower See Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Seehotel SUEDHORN Ocena: 10,0

„Było Cudownie. Personel przemiły śniadanie wyborne . Dawno nie widziałam tak czystego pokoju hotelowego. Polecam ”

• Seehotel SUEDHORN Ocena: 9,6

„Przemiła, otwarta i zaangażowana obsługa hotelu, Wygodne łóżka, czysta i nowoczesna łazienka, Bardzo smaczne śniadanie, Możliwość skorzystania z łóżeczka dla dzieci oraz obecność krzesełek w restauracji, aby maluch usiądą z reszta przy stole. ”

• Seehotel SUEDHORN Ocena: 7,1

„Hotel dla osób lubiących spokój, nordic-walking, jazdę na rowerze (wypożyczalnia 20 metrów od hotelu 9E/dzień) , sauny. Dobry solidny standard. Bardzo przyjemny pobyt. Rewelacyjne śniadanie. Szczerze polecam hotel na kilka dni, gdy potrzeba odpocząć od zgiełku. Warto jednak rezerwować z większym wyprzedzeniem. Dodatkową atrakcją możliwość pływainia statkiem po Scharmutzelsee.”

• Seehotel SUEDHORN Ocena: 10,0

„Bardzo ładne miejsce, przemiła obsługa i bardzo dobre śniandanie.”

• Seehotel SUEDHORN Ocena: 7,1

„smaczne i różnorodne śniadanie”

• Victoria Suites Ocena: 8,8

„pyszne śniadania”

• „wygodne łóżko i przepyszne śniadanie.pola golfowe”

• Victoria Suites Ocena: 9,2

„Polozenie obiektu w parku zdrojowym. Lozka bardzo wygodne. Bardzo maly balkon - w dachu budynku. Poza tym wszystko okey.”

• „jestem bardzo zadowolony....wszystko mi sie podobalo.pokój-sniadanie---wellness....cisza i spokój.wspaniałe otoczenie”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Scharmützelsee - Storkower See

na podstawie 676 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com