Seefeld Surroundings Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobre śniadanie. ”

• Haus Michelitsch Ocena: 10,0

„Gospodarze bardzo życzliwi i pomocni. Tworzą bardzo rodzinną i ciepłą atmosferę. Dopytywali i starali się, aby nasz pobyt był jak najbardziej udany. Udostępnili nam swój garaż na motocykl. Miejsce cudowne dla tych, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie idealne na wypady po okolicy.”

• St. Peter Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko. Począwszy od położenia hotelu. Piękne widoki. Parking podziemny. Znakomity pokój do odpoczynku we dwoje. Obsługa perfekt. Pościel i ręczniki wymieniane codziennie. Akcesoria łazienkowe jak szlafroki suszarka mydła itp. Kuchnia wyśmienita. Każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie polecam przepięknie położoną miejscowość Seefeld. Z pewnością wrócę tu na dłuższy odpoczynek. ”

• „Śniadanie było smaczne, duży wybór, różnorodność :)”

• Astoria Resort Ocena: 9,2

„Wspaniały obiekt, super udogodnienia, baseny i spa. Piękne widoki, (prawie) wszystko na najwyższym poziomie. Nowa część hotelu o klasę lepsza od starej (warto dopłacić żeby mieć pokój w nowej części) - trzeba wybrać od razu odpowiedni pokój. Świetne jedzenie, dodatkowo popołudniowe przekąski (3 daniowe...) i słodycze - trzeba mocno uważać żeby nie przytyć😜”

• TIROL.CAMP Leutasch Ocena: 7,5

„Piękne miejsce.”

• Hotel Reitherhof Ocena: 6,7

„Nie dzialal mini telewizor”

• Haus Karwendelblick Ocena: 9,2

„Bradzo mila wlascicielka, czysto i klimatycznie. Swietna okolica i widoki. Dojazd do pensjonatu z autostrady to wisienka na torcie dla motocyklistow. Polecam!”

• Hotel Alpennest Ocena: 8,3

„Śniadania były trochę monotonne, natomiast kolacje były wyśmienite i zróżnicowane. Czystość w obiekcie była na poziomie bardzo wysokim, codziennie wymieniane ręczniki oraz sprzątane pokoje. Personel bardzo uprzejmy. bardzo polecam!”

• Haus Tanneck Ocena: 8,8

„Właścicielka uśmiechnięta i bardzo, ale to bardzo pomocna. Klimatyczny obiekt w pięknej lokalizacji. Spędziłem z rodziną jedną noc w drodze powrotnej do Polski. Polecam!”

20 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Seefeld Surroundings

na podstawie 6 130 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com