Seine-Saint-Denis Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko do centrum i duzego sklepu”

• „Wygodne łóżka, czystą pościel i pokoje.”

• „Stosunek jakości do ceny adekwatny. Myslalam,że będzie gorzej... Parking darmowy plus strzeżony parking płatny 5€/dzień. Hotel spoko na krótką przerwę w podróży ”

• „Ogromny minus za brak parkingu! Przy rezerwacji bylo napisane ze jest parking, bylo to dla mnie bardzo wazne. Super lokalizacja, 30minut i bylismy pod wieza Eiffla. Czysty pokój, byłam az zaskoczona ponieważ jestem w Paryżu co 2 tyg. I przerazaja mnie te poplamione i brudne dywany w pokojach. Personel miły, aczkolkwiek z angielskim na bakier :;)”

• „lokalizacja”

• Hotel Reseda Ocena: 8,3

„Śniadania”

• „Bliskość metra (trochę ponad 1km, ale jest bezpośredni tramwaj), Lidl oraz Leclerc pod hotelem i najważniejsza cena :)”

• „Zamykany parking pod hotelem.”

• „Hotel w porządku. Blisko stacji RER i centrum handlowego. W Hotelu pracuje Polka o imieniu chyba Martyna, która udzieliła nam wielu pomocnych informacji. Personel przyjazny. Czysto. Byliśmy 4 dni i pokój był codziennie sprzątany. Śniadanie smaczne.”

• „blisko do metra i do dobrego taniego lokalu. Dostępny parking w obiekcie :) polecam Kamil oraz bardzo pomocna obsługa”

4 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Seine-Saint-Denis

na podstawie 269 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com