Seville Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Personel uprzejmy, czystość w hotelu”

• „Piekny Hotel, bardzo duzo wewnetrzych dziedzincow gdzie mozna posiedziec w zieleni, super spa oraz bardzo dobra obsluga. ”

• „Świetna lokalizacja, sporo miejsc parkingowych.”

• Hotel Alabardero Ocena: 9,6

„Super hotel w centrum miasta, ladny wystroj, duze pokoje, w pokoju kieliszki do wina, szampana, oraz pelny zestaw kosmetykow ( lacznie z jednorazowymi szczoteczkami do zebow, grzebykiem do wlosow oraz golarka)”

• „Blisko do stacji metra, parking pod hotelem, albo na pobliskiej ulicy bez opłat. Bardzo duży i wygodny pokój z aneksem kuchennym. Oryginalny sposób serwowania śniadania, bez bufetu, ale skomponowany zestaw podawany do stolika (sok, kawa/herbata, jogurt + owoce + granola, pieczywo z wybranymi dodatkami, rogale), na początku byliśmy sceptyczni, ale się przekonaliśmy.”

• Ibis Sevilla Ocena: 7,5

„Przyjemny spokojny hotel, stosunek jakości do ceny jak najbardziej OK, blisko sklepu oraz przystanku dogodne połączenie z lotniskiem i centrum.”

• Hotel Simon Ocena: 9,6

„Świetna lokalizacja,cicho,wszedzie blisko, pomocna i mila obsluga,bardzo czysto,nie mam zastrzeżeń. Polecam.”

• Pasarela Ocena: 7,1

„Dobre śniadanie. Blisko stacji kolejowej. Cichy i duży pokój. Nowe ręczniki.”

• „Super położenie hotelu i parking na miejscu .”

• Hotel Casa Imperial Ocena: 10,0

„Fantastyczne, klimatyczne miejsce. W stylu charakterystycznym dla dawnej Sewilli. Przenosi Cię trochę w innym wymiar :) Obsługa bardzo uprzejma i pomocna. Winko powitalne również przepyszne.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Seville Province

na podstawie 104 852 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com