Shandong Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobre śniadanie, obrotowa restauracja na 49 piętrze ”

• Melia Jinan Ocena: 9,6

„Doskonała lokalizacja, blisko dworca kolejowego. Duże łóżka. Czysto i przytulnie. Pracownicy na najwyższym poziomie. Wspaniałe śniadanie dostarczone do pokoju:)”

• Pullman Linyi Lushang Ocena: 10,0

„Pobyt w hotelu był bardzo udany, śniadanie świetne, personal bardzo miły i pomocny, polecam.”

• „Polecam skorzystanie z przestrzeni SPA - sauny, lounge i przede wszystkim MASAŻ!”

• Pullman Weifang Wanda Ocena: 10,0

„Hotel w dobrym miejscu. Świetny stosunek jakości do ceny. Bardzo dobre śniadania. Znacznie lepszy internet niż podczas poprzedniej wizyty.”

• „Bardzo czysty i luksusowy hotel. Śniadanie pyszne, bardzo duży wybór jedzenia. Recepcja bez problemu sobie poradziła z rachunkiem i polskimi znakami. Niestety mogłem być tylko jedną dobę. Bardzo podobał mi się ten hotel.”

• „Pierwsze pokoje, które nam pokazano były śmierdzące papierosami. W Chinach wolno palić w pokojach, my już jakby o tym zapomnieliśmy tutaj w Polsce, że to możliwe. Potem zaproponowano nam lepsze, były ok ale trzeba się upierać by dali lepsze. Hotel dobrze położony, 200 metrów od hotelu jest stacja metra. Niedaleko bezpośredni autobus na lotnisko nr 703 ( uwaga, jedzie ponad 70 minut ). Po drugiej stronie ulicy sklepy spożywcze i dom handlowy , nieco dalej uliczki z restauracjami. W sumie było fajnie, bardzo duży wybór na śniadanie, wszystko chińskie jedzenie, ale były i tosty i jakaś zupka z polenty, jest co wybrać, ale pamiętajmy - to Azja i takie jest tam jedzenie. W nocy widać iluminacje na budynkach. Do zatoki morskiej spacerkiem luźnym 20 minut by podziwiać wieczorną panoramę miasta. Miasto czyste i bezpieczne.”

• Wanda Realm Jining Ocena: 9,6

„Komfort, czystość, śniadania”

• Hyatt Regency Qingdao Ocena: 10,0

„Super Bar! Miła obsługa”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Shandong