Shanghai Area Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko stacji metra ”

• „Wspaniała lokalizacja. Po lewej od hotelu zagłębie restauracyjek. Metro blisko. Ulica handlowa blisko. Wifi silne. Pokój duży. Woda ciepła. Wifi silne. Kontakty przy łóżkach. Ręczniki wymieniane na nowe. Międzynarodowa atmosfera”

• „Lokalizacja, śniadania, wielkość pokoju ”

• „Spokojny hotel, miły personel, dobra lokalizacja. Wybrałem ten hotel kierując się pozytywnymi opiniami i nie zawiodłem się. Prawdziwa oaza spokoju w mieście pełnym zgiełku i zamieszania. Z przyjemnością tu wrócę. Duży atut to bliskość stacji metra oraz niezliczona ilość knajpek w pobliżu. Krótki spacer i jesteś w centrum turystycznych atrakcji miasta. Polecam!”

• „Lokalizacja. Dodatkowo w pokoju była klimatyzacja.”

• „W pokoju hotelowym było wszystko co potrzebne, pokój w bardzo dobrej cenie, do tego opcja bardzo smacznych śniadań, a kawa dostępna całą dobę za free. Łazienka również czysta i przyjemna. Blisko hotelu stacja metra, sklepy i restauracje.”

• „lokalizacja bardzo dobra, okolica też, dużo sklepów i restauracji, procedura check-out bardzo sprawna, obsługa sprzątająca w porządku”

• „śniadanie rozbudowane , sporo dań europejskich. łóżko zgodnie z ofertą duże , ale przez to mały pokój”

• „Fajny klimat. Czysto i nowocześnie. Dostęp do gorącej wody na herbatę. Czysto w pokojach. Bardzo miła i pomocna obsługa. W okolicy dużo sklepów, restauracji i street foodów oraz centrum handlowe.”

• „Świetna lokalizacja - blisko metra i atrakcji, blisko sklepów i barów. Miły i pomocny personel mówiący po angielsku, winda w budynku, spory pokój z wygodnymi łóżkami, w pokoju lodówka, czysto, cicho. Sam budynek jest stary, ale w środku odnowiony.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Shanghai Area