Shanghai Area Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miły personel, czyste pokoje, świetna lokalizacja ”

• „Lokalizacja ”

• „Bardzo mila obsluga,fajny wystroj,mozna bylo zrobic koncert akustyczny wieczorem, dobre piwo qingtao, swietne placuszki na dole z boku idealne na sniadanie, hostel zlokalizowany w centrum prawdziwego starego szanghaju,polecam sie zgubic w uliczkach Laoximen. Co wiecej bylysmy w hostelu w trakcie tajfunu i mocny deszcz sprawil,ze w jednym z wynajmowanych nas pokoju przeciekl dach. Obsluga zareagowala natychmiastowo i zaproponowali nam przeniesienie do innego obiektu lub dostawki. Wzielysmy dostawki i oddali nam kase bez zadnych problemow. PS.mowie po chinsku i mam konto na alipay i wechacie wiec kontakt nie stanoeil dla nas zadnych problemow ,ale jest to miedzynarodowy hosteli mowia po ang”

• Dorsett Shanghai Ocena: 7,1

„Za tą cenę poprawny hotel - nie jest to wprawdzie stary dobry Hilton w Shanghai, ale ma swoje plusy. Bardzo dobra lokalizacja przy linii metra 2 - wejście bezpośrednio do hotelu . Przez większość pobytu internet działał bardzo dobrze ! - co na Chiny nie jest zawsze oczywiste. Śniadanie zgodne z miejscowym standardem . Poprawne jedzenie w hotelowej restauracji. Polecam jako hotel targowy - zarówno hotelowy bus na targi jak i dobre połączenie metrem - dwie stacje jedna przesiadka . Analogicznie z PVG - linia 2 metra pod drzwi hotelu lub jedna stacja dojazdu do Maglev . Bardzo wygodny , nowiustki materac”

• IFC Residence Ocena: 9,6

„Świetna lokalizacja. Obsługa profesjonalna i bardzo pomocna. Apartament czysty i zadbany. Śniadanie w formie bufetu godne plecenia.”

• „Śniadanie jest bardzo dobre i każdy cos dla siebie znajdzie .”

• „nic”

• Hyatt on the Bund Ocena: 9,2

„Wspaniały widok na rzekę i Pudong, szczególnie wieczorem. Bardzo ładny basen i strefa spa. Dobra lokalizacja na Bundzie. Na śniadanie duży wybór różnego jedzenia.”

• „Na zdjęciach wygląda pięknie, w rzeczywistości już tak nie jest. Lokalizacja na 100 gwiazdek - kapitalna. Generalnie nie jest źle. Stacja metra 50 metrów od hotelu! Super sprawa!”

• „Świetna lokalizacja, bardzo przestronny pokój. Miła obsługa, codzienne sprzątanie i wymiana ręczników.”

24 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Shanghai Area

na podstawie 3 355 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com