Shanghai Area Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko stacji metra ”

• „Rewelacyjna obsługa. Szczególnie dziękujemy Panu King Kong za nieoceniona pomoc i duże poczucie humoru.”

• „Lokalizacja, śniadania, wielkość pokoju ”

• „Lokalizacja!Blisko glownej ulicy I do atrakcji turystycznych.Metro stacja- 2 minuty .”

• „Lokalizacja. Śniadania skromne ale można się najeść. ”

• „Spokojny hotel, miły personel, dobra lokalizacja. Wybrałem ten hotel kierując się pozytywnymi opiniami i nie zawiodłem się. Prawdziwa oaza spokoju w mieście pełnym zgiełku i zamieszania. Z przyjemnością tu wrócę. Duży atut to bliskość stacji metra oraz niezliczona ilość knajpek w pobliżu. Krótki spacer i jesteś w centrum turystycznych atrakcji miasta. Polecam!”

• „śniadanie rozbudowane , sporo dań europejskich. łóżko zgodnie z ofertą duże , ale przez to mały pokój”

• „Fajny klimat. Czysto i nowocześnie. Dostęp do gorącej wody na herbatę. Czysto w pokojach. Bardzo miła i pomocna obsługa. W okolicy dużo sklepów, restauracji i street foodów oraz centrum handlowe.”

• „Świetna lokalizacja - blisko metra i atrakcji, blisko sklepów i barów. Miły i pomocny personel mówiący po angielsku, winda w budynku, spory pokój z wygodnymi łóżkami, w pokoju lodówka, czysto, cicho. Sam budynek jest stary, ale w środku odnowiony.”

• „Hotel położony w samym centrum miasta, kilka minut spacerem do Bund-u, na Nanjing Road, Yu Garden. Blisko stacji metra Dashijie - dosłownie 200-300m, 5 minut spacerem. Lokalizacja SUPER. W okolicy dużo punktów gastronomicznych i handlowych. Pokoje przytulne, schludnie wyposażone - ja zarezerwowałem pokój 2 osobowy, ok. 15m2 - ze zdjęć jedynka wydawała się za mała. Myślę że mógłbym wrócić do tego hotelu podczas kolejnej wizyty.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Shanghai Area

na podstawie 12 065 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com