Shanxi Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Datong Grand Hotel Ocena: 9,2

„Fantastyczny hotel, pokój przestronny nowoczesny, wygodny i czysty. Lokalizacja ok, personel dobrze mówi po angielsku, łóżko duże wygodne. Stosunek ceny do jakości bardzo dobry”

• Datong Youth Hostel Ocena: 7,9

„Bardzo dobra lokalizacja, w hostelu organizują też taksówkę dowożącą do Wiszących Świątyń i Grot Yungang w rozsądnej cenie.”

• „Świetna lokalizacja i dobrze działający Internet. Sympatyczni właściciele”

• „Hotel położony przy stacji kolejowej, po przyjeździe rano można zostawić bagaże. Bardzo blisko przystanek autobusu 603 do grot Yuangang. Personel pomaga również zorganizować transport samochodowy do klasztoru Hengshan oraz do góry Heng - za rozsądna cenę. Śniadania obfite, głównie chińskie - ale są jajka, dżemy, bułki, tosty, kawa. Dobra restauracja w hotelu. Blisko nowoczesne centrum handlowe. Do centrum taksówka 12 yuanów.”

• „Hostel położony tuż przy dworcu. Lokalizacja naprawdę super. Personel mega pomocny i przemiły. Pokój duży, czysty, łóżka w miarę ok. W pokoju był tylko czajnik ale w recepcji można było zamówić kawę, herbatę lub czekoladę. Hotel może załatwić kierowcę do zawiezienia do dalej oddalonych atrakcji. Z uwagi na to iż podróżowaliśmy we 4os. taka opcja była bardziej opłacalna i dodatkowo oszczędziliśmy na czasie, więc przy grupie polecam skorzystać. W Hostelu panuje kameralna atmosfera, na ścianach w holu są namalowane mapki i wskazówki dojazdów do okolicznych atrakcji. Podróżowaliśmy rodziną z dwójką dzieci i spokojnie mogę polecić ten obiekt. Miło by było wrócić tam znowu.”

• Pipa Hotel Ocena: 10,0

„Najlepszy hostel/hotel w jakim byłem podczas miesięcznej podróży przez Chiny; Lokalizacja (odbudowane centrum starego miasta), personel (bardzo pomocny, angielsko języczny), pokoje (świetnie wyposażone czyste wygodne i nowe), wystrój (dużo drewna w nowoczesnym stylu, klimat Chin), udogodnienia (sprawne wifi, tv, codziennie butelki wody i przekąski w pokoju), cena... rewelacja;”

• Datong Hotel Ocena: 8,8

„Komfort, czystość dobre, z wyjątkiem klimatyzacji. Widok z pokoju na ładny front hotelu (rzeźby, fontanna).”

• „Hostel/Hotel znajduje się w samym centrum Pingyao, na terenie starego miasta. Pokoje raczej niewielkie i ascetyczne, ale czyste i zgodnie z opisem. Obsługa niezwykle pomocna, młoda recepcjonistka pomogła nam zorganizować jednodniową wycieczkę do Mian Shan (300 RMB za dojazd i powrót) oraz przejazd do stacji kolejowej. Przy hotelu znajduje się restauracja i kawiarnia z całkiem dobrą kawą :)”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Shanxi

na podstawie 127 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Shanxi – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie