Sharjah Emirate Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Plaża śilownia centrum spa”

• „Obsługa w hotelu bardzo miła i pomocna , pokoj ,basen.”

• „Budynek, jedzenie na zamówienie do pokoju ok, nawet niespodziewanie dobre burgery dla syna o 2 w nocy”

• „sniadanie beznadziejnie na hotel 5* czulem sie jak 2*!!!”

• „Hotel spełnił nasze oczekiwania - lokalizacja nad samym morzem, piekna, duza plaza. Hotel oferuje wiele udogodnien dla gości - darmowe leżaki, boisko do siatkówki plażowej, stół do ping ponga, muzyka na żywo. Pyszne śniadania.”

• Citymax Sharjah Ocena: 10,0

„Hotel znajduje się przy główne trasie, ale przy zamkniętych oknach w ogóle nie słychać ruchu drogowego. Personel bardzo miły, pomocny i uprzejmy, dopisuje im poczucie humoru. Szybkie i bezpłatne WiFi w całym hotelu, również w pokojach. Same pokoje bardzo czyste, klimatyzowane. Łózka wygodne, wręcz jak dla mnie idealne. Ręczniki bialutkie. Pokoje wyposażone w małą lodówkę, w czajnik, kubki, herbatę, kawę rozpuszczalną, śmietankę do kawy, cukier, po butelce wody mineralnej - wszystko to jest uzupełniane każdego dnia. Łazienka czysta z zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Stały dostęp do ciepłej wody. Bardzo miłym zaskoczeniem dla mnie był darmowy dojazd na plaże 3 razy dziennie. Autobus jedzie ok. 15 min. Do dyspozycji gości są 3 szybkie widy na wyższe piętra. W okolicy hotelu jest kilka marketów spożywczych, sporo miejsc, gdzie można coś zjeść. Do przystanku autobusowego, by dojechać do Dubaju jest ok 1.5km pieszo - np. autobus E306, przeważnie piętrowy.”

• „Bardzo smaczne posiłki. Obiekt utrzymany w super czystości. Prze miły personel. Zawsze uśmiechnięty. Dobrze wyposażona siłownia. Ekstra masaże. Dużo zieleni na terenie hotelu. Doskonały wybór dla rodzin z dziećmi”

• „Mieliśmy zarezerwowany pokój (z widokiem na góry) ze śniadaniem. Otrzymaliśmy pokój z widokiem na morze :-) Bardzo miły gest hotelu! Pokój duży i czysty. Hotel bardzo fajny. Przemiła i pomocna obsługa. Śniadanie bardzo dobre.”

• „Widok z okna na zatokę.”

• „Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel na wakacyjny wypoczynek. Personel bardzo się stara w każdym momencie. Od recepcji, przez sprzątaczy, basen po restaurację. Wszyscy są mili, uśmiechnięci, chętni do pomocy. Baseny czyste, pilnowane non stop przez ratowników, świetny serwis ręczników basenowych. Hotelowa plaża z leżakami i parasolami także z ratownikiem. Pokoje wygodne, może nie najnowsze, ale czyste i komfortowe. Brak polskich kanałów w TV. Polecam wykupienie śniadań i kolacji - są świetne, forma bufetu, pyszna kawa, duży wybór bardzo smacznych dań, bogate warzywa, pyszne desery. Parking duży, bezpłatny, nie miałem problemu ze znalezieniem miejsca. W pobliżu duży market, wiele lokali i miłych miejsc. Zdecydowanie lepsze miejsce na pobyt niż w Dubaju.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Sharjah Emirate