Sharjah Emirate Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Plaża śilownia centrum spa”

• „Obsługa w hotelu bardzo miła i pomocna , pokoj ,basen.”

• „Bardzo pomocna obsługa. Dużym udogodnieniem dla mnie było odprowadzanie i przyprowadzanie samochodu z parkingu. ”

• „Budynek, jedzenie na zamówienie do pokoju ok, nawet niespodziewanie dobre burgery dla syna o 2 w nocy”

• „Bardzo smaczne posiłki. Obiekt utrzymany w super czystości. Prze miły personel. Zawsze uśmiechnięty. Dobrze wyposażona siłownia. Ekstra masaże. Dużo zieleni na terenie hotelu. Doskonały wybór dla rodzin z dziećmi”

• „Mieliśmy zarezerwowany pokój (z widokiem na góry) ze śniadaniem. Otrzymaliśmy pokój z widokiem na morze :-) Bardzo miły gest hotelu! Pokój duży i czysty. Hotel bardzo fajny. Przemiła i pomocna obsługa. Śniadanie bardzo dobre.”

• „Widok z okna na zatokę.”

• „Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel na wakacyjny wypoczynek. Personel bardzo się stara w każdym momencie. Od recepcji, przez sprzątaczy, basen po restaurację. Wszyscy są mili, uśmiechnięci, chętni do pomocy. Baseny czyste, pilnowane non stop przez ratowników, świetny serwis ręczników basenowych. Hotelowa plaża z leżakami i parasolami także z ratownikiem. Pokoje wygodne, może nie najnowsze, ale czyste i komfortowe. Brak polskich kanałów w TV. Polecam wykupienie śniadań i kolacji - są świetne, forma bufetu, pyszna kawa, duży wybór bardzo smacznych dań, bogate warzywa, pyszne desery. Parking duży, bezpłatny, nie miałem problemu ze znalezieniem miejsca. W pobliżu duży market, wiele lokali i miłych miejsc. Zdecydowanie lepsze miejsce na pobyt niż w Dubaju.”

• „Wymeldowanie o 15:00 Przestrzeń Dobrze działająca klimatyzacja Wygodne łóżko Fajny basen Śniadanie OK Zestaw kosmetyków”

• „Dobre urozmaicone sniadania w formie bufetu”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sharjah Emirate

na podstawie 12 583 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com