Shkoder County Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Vllaznia Ocena: 8,8

„Hotel jest nowy. Bardzo przyjemny pokój z wygodnym łóżkiem. Łazienka z deszczownica. Sympatyczna obsługa. ”

• Hotel Kaduku Ocena: 9,2

„Bardzo miły personel, dobre śniadania, pokoje małe ale czyste ”

• Velipoja Apartments Ocena: 6,2

„Dużym plusem jest lokalizacja apartamentu. wygodnym chodnikiem W parę minut można dojść do plaży, która jest '' obsługiwana" przez restaurację, a więc jest w miarę czysta. Apartament mieści się w budynku wielorodzinnym w którym jest kilka lub kilkanaście apartamentów. Jest to nowy budynek z nowym wyposażeniem. Plusem były dwie łazienki w apartamencie i możliwość korzystania z pralki. Nie bez znaczenia była możliwość zostawienia samochodu w bezpiecznym miejscu tj. u sąsiada przez ulicę na jego działce na koszt właściciela apartamentu. W budynku jest możliwość korzystania z windy. Bezapelacyjnie dużym plusem jest kontakt z osobą dbającą o obsługę gości (myślę, że nie był to właściciel). Młody chłopak, mówiący w języku angielskim. Na naszą sugestię uzupełnił wyposażenie balkonu, interweniował przy problemach z internetem. Bardzo się starał.”

• Hotel Athina Ocena: 9,6

„Wszystko OK”

• Buna Park Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo ładny obiekt. Dużo zieleni nad wodą. Widok na rzekę i ruiny zamku. Smaczne śniadanie. Dobre miejsce do obejrzenia Szkodry jak i na jedną noc przejazdem. Na terenie strzeżony parking i basen.”

• Hotel Blini Ocena: 8,3

„Hotel ok. Śniadanie zjadliwe. Obsługa super. Zawsze uśmiechnięta i uczynna.”

• Hotel Bicaj Ocena: 9,6

„To nasz drugi pobyt w Hotelu Bicaj. Tym razem dostaliśmy pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych i panie miały małą niedogodność w korzystaniu z toalety, ale to taki mały drobiazg i zresztą sami jesteśmy pewnie sobie po części winni bo przyjechaliśmy bardzo późno (koło godz. 1-szej). Mimo tak późnej pory nie mieliśmy najmniejszych problemów z zameldowaniem, chociaż podczas rezerwacji była informacja że należy się zameldować do godz. 22-giej. W pokoju, łazience i ogólnie w całym hotelu czysto. Łazienka z kabiną. Wi-fi działało bardzo dobrze. Bezpieczne miejsce parkingowe na terenie obiektu zapewnione. Śniadanie na umówioną godzinę. W tym roku może troszkę słabsza obsługa niż dwa lata temu (zapomniano nam przynieść owoców), ale gości było bardzo dużo i pewnie to z tego wynikło. Ogólnie śniadanie bardzo dobre. Oceniając hotel w stosunku do ceny jest to bardzo dobra miejscówka.”

• Bobi Hotel Ocena: 10,0

„Szybkie WiFi. Bardzo miły i pomocny właściciel. Czysto. Blisko centrum czyli do autobusu. Pod hotelem sklep i kawiarnia. Smaczne śniadanie a chleb już nie spotykany u nas, naturalny bez zapychaczy.”

• Hotel Kurtabeg Ocena: 8,3

„- pani recepcjonistka, choć bardzo słabo znała język angielski, to jednak nadrabiała sympatycznością i chęcią pomocy (wykonała telefon żeby zapytać o której mam autobus), - idealna lokalizacja (bardzo blisko przystanek autobusów międzymiastowych),”

• The Wanderers Hostel Ocena: 10,0

„Niesamowity klimat miejsca, świetna lokalizacja, pyszne śniadania i pomocna obsługa, na miejscu możliwość wypożyczenia roweru, pokoje czyste, przestrzeń wspólna sprawia , że wchodzisz i się po prostu uśmiechasz :) Polecam gorąco z uśmiechem na samo wspomnienie tego miejsca!”

19 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Shkoder County

na podstawie 1 836 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com