Sibenik-Knin County Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Doskonała lokalizacja do zwiedzania miasta i plażowania. Apartament wewnątrz klimatycznej, historycznej części miasta. Apartament dwupoziomowy wygodnie urządzony, z całym niezbędnym wyposażeniem.”

• Hotel Maestral Ocena: 9,6

„Lokalizacja, komfort, atmisfera na piątkę . Bliskość przystani do której sie przypływa jest też na duży plus . Miejsce godne polecenia .”

• Apartments Kristina Ocena: 10,0

„Miła obsługa Piękne widoki Czysta plaża ”

• „W Villa Russo byliśmy w drugiej połowie września, więc już lekko po sezonie i cena też atrakcjyjna. Miejsce bardzo mile nas zaskoczyło. Do dyspozycji cale piętro 😀 Duży, przestronny apartament z dwiema sypialniami, łazienką, jadalnią połączoną z aneksem kuchennym - właściwie kuchnią w pełni wyposażoną, łącznie ze zmywarką, opiekaczem, małym ekspresem do kawy i mnóstwem innych rzeczy 😊 Całość ładnie urządzona, no i ten taras tylko do naszej dyspozycji i naprawdę z widokiem na morze😀! Dodatkowo a dolnym tarasie do dyspozycji stoliki i duży grill 😊 W salonie klimatyzacja (w sypialniach wiatraki - to jedyny mankament tego miejsca - we wrześniu ok. ale w sezonie ciepło w tych pomieszczeniach może być trochę uciążliwe...) i dodatkowe miejsce do spania dla dwóch osób. 6 osób w apartamencie to max. a dla czterech to naprawdę komfortowe miejsce. Wszędzie blisko - do centrum, portu, na plażę (ogólnie Tisno to małe miasteczko 😉) Właścicielka okazała się przemiłą kobietą. Ogólnie atmosfera cudownej ciszy, spokoju i luzu - czyli wszystkiego czego nam trzeba było 😀 Polecam wszystkim szukającym spokoju i rodzinnej atmosfery!! ”

• Apartment Cozy Ocena: 8,8

„Największym atutem tego apartamentu jest gospodyni (gospodarza nie udało nam się spotkać - ale byliśmy tam tylko dwie noce). Powitała nas pyszną nalewką własnej produkcji, której butelkę zostawiła w lodówce, wraz z butelką domowej produkcji wina i misą pysznych, przesłodkich winogron. No i jeszcze - jako że przyjechaliśmy wieczorem - czekał na nas talerz domowych naleśników. Zdecydowanie największym atutem tego apartamentu (mieszczącego się w przybudówce domu, w którym mieszkają gospodarze) jest atmosfera kreowana przez gospodarzy. Gospodyni posługuje się językiem angielskim w ograniczonym zakresie - ale nie było problemu, żeby się dogadać (bardziej mieszanką języka polsko-chorwackiego :) ). Sam apartament jest OK - łóżka wygodne, ładnie urządzona kuchnia, dwie sypialnie plus salon, więc pomieści się tutaj sporo osób - dla większej rodziny czy dwóch par miejsce idealne. Łazienka niewielka, ale wyposażona w pralkę, co również może być atutem. Jedynym minusem może być lokalizacja - apartament jest położony trochę na uboczu, od centrum Szybenika jakieś 2,5 km, pod górkę i przez okolicę z zabudową typowo przedmiejską (wieczorem, szczególnie we wrześniu, po drodze pustki - jakoś mało przyjemnie się wracało). Plaża jest bliżej - jakieś 1,5 km - ale nie oceniam, bo na niej nie byliśmy - podobno ładna, szczególnie wieczorem, z widokiem na centrum Szybenika. Podsumowując, jeśli ktoś szuka apartamentu z miłą, rodzinną atmosferą, w szczególności dla większej liczby osób (np. dla rodziny) - to zdecydowanie mogę polecić Apartament Cozy.”

• Apartments Maritimus Ocena: 10,0

„Apartament znajduje się przy samym morzu. Atutem jest taras z pięknym widokiem.”

• „Zadowoleni byliśmy z bardzo dobrej lokalizacji "apartamentu" i pięknego widoku z tarasu na zatokę i plażę, blisko do sklepów i restauracji oraz plaży, ale jednocześnie poza centrum, więc nocą można się wyspać. Klimatyzacja.”

• „Świetne położenie w centrum, tuż przy zabytkowym starym mieście.”

• Apartments BBJezera Ocena: 7,9

„nowe wyposażenie, czysto w obiekcie, miejsce parkingowe na posesji, klimatyzacja, spory taras, przestronna sypialnia, możliwość noclegu dla 6 osób, wygodne łóżko w sypialni.”

• Apartment Petra Ocena: 10,0

„Wygodne łóżka i mili gospodarze”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Sibenik-Knin County

na podstawie 15 284 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com