Sycylia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Rigel Hotel Ocena: 7,1

„Miła obsługa. Blisko dworca.”

• „Świetna lokalizacja, czysto w pokoju, bardzo sympatyczni gospodarze i pyszne śniadania. Darmowy parking. Polecam ”

• „Super basen i przepyszne śniadanie. ”

• „Otoczenie”

• Villa Regina Ocena: 10,0

„Duży pokój z niepowtarzalnym widokiem zapierającym dech w piersiach, dobre śniadanie w pięknie położonym barze z niesamowitą historią”

• Hotel Corallo Ocena: 8,8

„Hotel ma idealne położenie. Przy płazy i jednosczesnie idealnie skomunikowany z centrum i Isola Bella. Zaraz przy hotelu jest przystanek autobusowy z którego co 15 min odjeżdża autobus w każda stronę. Hotel trochę jak z lat 80-tych ale widok i położenie cudowne.”

• Marì Guest House Ocena: 10,0

„Świetne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji miasta. W mieszkaniu jest wszystko czego potrzebujesz podczas pobytu w Castellamare: dobrze wyposażona kuchnia, wygodne łóżko etc. Gospodarz zadbał nawet o parasole i inne akcesoria plażowe. Możliwoś bezpłatnego parkingu przed domem. Ogromny taras, który jst dużym atutem tego mieszkania. Polecam! :)”

• Hotel Vittoria Ocena: 7,9

„Hotel czysty, skromny, ale wygodny. Właściciel życzliwy, niestety mówi tylko po włosku. Śniadanie typowo włoskie, czyli co dziennie to samo!!!Mimo spóźnionego lotu o 5 godzin właściciel na nas czekał do 2 w nocy !!!”

• Hotel Mediterraneo Ocena: 7,1

„lokalizacja,parking”

• „Piękny widok na morze, przemiły personel, duży taras, winda panoramiczna, dobre śniadania.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sycylia

na podstawie 210 209 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com