Siem Reap Province Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Sleep Pod Hostel Ocena: 8,8

„Basen dla gości Miła obsługa ”

• Po Residence Ocena: 8,8

„Bardzo mila i pomocna obsługa. Jako baza wypadowa bardzo polecam ”

• Angkor Heart Bungalow Ocena: 10,0

„Pyszne śniadanie, wygodne łóżka, sprawna klimatyzacja, ładna łazienka.”

• Okay 1 Villa Ocena: 9,6

„Bylo warto pyszne sniadania Basen , jedynie klima slaba ”

• „Wspaniały personel. Fajny basen. Idealna lokalizacja. Polecam.”

• Pool Party Hostel Ocena: 9,2

„Personel był super miły i pomocny w organizowaniu nam atrakcji i transportu, potężny plus. Fantastyczna atmosfera”

• Reveal Courtyard Ocena: 8,3

„lokalizacja, cena, uczynny personel”

• Kafu Hostel & Pool Ocena: 10,0

„Świetny hostel. Obsługa bardzo pomocna, postara się pomoc we wszystkim. Czysty basen i łazienki. Jedzenie w dobrej cenie i na dodatek robione w chwili zamówienia wiec świeże! :) zamykane szafki i bilard to dodatkowy plus. Piwko za 0.5$ to też mega strzal:D”

• „Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu. Pokoje czyste i zadbane. Obsługa była niesamowicie miła, bardzo smaczne śniadania à la carte i wyborna kawa. Usytuowanie hotelu zaraz przy Pub Street i Night Market, ale w takim miejscu, że równocześnie zapewnia ciszę i spokój. Z lotniska darmowy odbiór tuk tukiem. Po całodziennym zwiedzaniu znajdziemy tu ukojenie w klimatycznym basenie, przy którym jak zechcemy to kelner zaserwuje nam piwko w wiaderku z lodem. Jeśli chcemy odwiedzić Angkor Wat lub inne atrakcje to nie trzeba martwić się szukaniem transportu, bo hotel zapewnia za rozsądną cenę tuk tuka. Bardzo żałowaliśmy że wybraliśmy się tam tylko na dwa dni i postanowiliśmy że znów odwiedzimy to miejsce i z pewnością wybierzemy ten sam hotel. Jednym słowem bardzo polecamy ten hotel.”

• „Bardzo miły i kompetentny personel, piękny basen i dość dobra lokalizacja.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Siem Reap Province

na podstawie 13 275 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com