Sierra de Grazalema Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Ronda Hotel Polo Ocena: 10,0

„Lokalizacja, blisko parking podziemny, bardzo dobre śniadanie.”

• Hotel San Francisco Ocena: 8,3

„Blisko Mostu, duzy pokój, miła obsługa i niezwykłe miasto.”

• Hotel Royal Ocena: 7,9

„Czysto, bardzo dobra lokalizacja hotelu, miła obsługa. Bardzo dobra cena.”

• „lokalizacja”

• Conjunto El Carramolo Ocena: 10,0

„Super spokojna okolica, dobra baza wypadowa do zwiedzania Andaluzji, miejsce gdzie można odpocząć od zgiełku miasta. Domek wyposażony we wszystkie niezbędne przedmioty i sprzęty.”

• Parador de Ronda Ocena: 10,0

„Wspaniała lokalizacja, przy "nowym" moście nad wąwozem. Przestronny, komfortowy pokój, duże wygodne łóżko. Rewelacyjne śniadanie. Dodatkowym plusem jest fakt, że dostaliśmy pokój już o 13:15.”

• Molino del Arco Ocena: 10,0

„Śniadanie było niezwykle smaczne, konfitura z pomarańczy zrobiła na mnie i mężu wielkie wrażenie (oczywiście poza innymi smakołykami i regionalnymi specjałami) - która jest przygotowywana własnoręcznie w tym obiekcie z pomarańczy zerwanych prosto z drzew z ogrodu. Na terenie usytuowany jest przepiękny ogród z drzewami owocowymi i oliwnymi oraz odkryty basen z widokiem na góry. na miejsu można kupić regionalne wyroby w tym olejki i kosmetyki naturalne. Na miejsu można płacić karta debetową.”

• El Tajo Ocena: 10,0

„Personel - angielski perfect, pomoc ogromna - chcieliśmy zwiedzić jaskinie Pileta - pani zadzwoniła i zarejestrowała nam bilety - bez tej pomocy nie udałoby się zwiedzić.”

• „Fantastyczny rodzinny hotel. Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam hotelową restaurację gdzie podawane są w wiekszości dania z grilla przygotowywane przez właściciela.”

• Enfrente Arte Ocena: 10,0

„Wystrój, wygodne łóżka smaczne jedzenie świetnie podane”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sierra de Grazalema

na podstawie 9 793 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com