Sierra de Irta Nature Reserve Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Podobało mi się wszystko. Szczególnie miła obsługa hotelowa”

• „Bardzo ładna okolica ”

• „Bardzo blisko ładnej, czystej, szerokiej i piaszczystej plaży. Na plaże dodatkowe zejście dla wózków (dziecięcych jak i inwalidzkich) . Duży balkon jednak słoneczny jedynie do godziny 10 rano. Duży ładny czysty basen z widokiem na morze. Sam apartament jest średni, wymaga już odświeżenia.”

• „Miła profesjonalna obsługa. Spokój.”

• „Obsługa miła i sympatyczna. Osoby w recepcji bardzo pomocne, znakomicie mówiące po angielsku. Zróżnicowane jedzenie, dużo ryb i owoców morza. Wspaniały widok na morze z basenu ze słona woda i łagodnym zejściem idealnym dla dzieci.”

• „Bliskosc plazy i basenu. Zadbany teren wokoł obiektu. Balkon z widokiem na morze. Komfortowa temperatura wewnatrz mieszkania mimo braku klimatyzacji. Spokojne i ciche osiedle. Sklep spozywczy 5 min spacerkiem od obiektu.”

• „Apartament okazał się bardzo wygodny w użytkowaniu, było czysto, do ładnej, ale dalszej plaży nie było daleko; na pochwałę zasługuje basen - nie było tłoczno, był czysty z wydzielonym brodzikiem dla dzieci, dookoła zielona trawa; zamknięte spokojne osiedle, względnie ciche, z dość dużym tarasem.”

• AP Costas Habitat Ocena: 5,0

„Podobało mi się,że co dziennie mieliśmy zajęcia w basenie o 11.00 Blisko plaży. Piękne widoki z balkonu.”

• Complejo Eurhostal Ocena: 7,5

„Śniadanie na słodko większość,i na zimno. Klimatyzacja super rzecz.”

• „Taras z widokiem na morze”

1 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Sierra de Irta Nature Reserve

na podstawie 38 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com

Sierra de Irta Nature Reserve – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie