Sierra de las Nieves Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Gran Vista Bella Ocena: 10,0

„Hotel położony jest bajecznie. Przepiękne widoki. Doskonałe miejsce na relaks z dala od zgiełku nadmorskich kurortów. Jeśli jednak ktoś potrzebuje plaży, też szybko może się dostać autem do miejscowości Marbella (około 10 minut). Pokoje są duże, bardzo dobrze wyposażone i czyste. Śniadanie na tarasie z widokiem na góry to niepowtarzalne doznanie. Miła, uśmiechnięta obsługa. Zdecydowanie polecam.”

• Gran Vista Bella Ocena: 8,8

„Znakomite dwa miasteczka w pobliżu Ohjen i Monda polecam”

• „Świetne miejsce na wypoczynek w spokoju i ciszy. Bliskość miasta Istan to wieli atut. Można tam siedzieć godzinami i obserwować życie w małym miasteczku. Ludzie wspaniali i sympatyczni. Oderwanie od zgiełku miast nad wybrzeżem.”

• „Doskonała kolacja, bardzo dobre śniadanie. Pokój bardzo wygodny. Łazienka duża, przestrzenna. Suszarka do włosów i zestaw kosmetyków ze szczoteczką do zębów. Dobry internet. Hotel doskonały na wypad do Caminito del Rey.”

• La Rejertilla Ocena: 7,9

„La Rejertilla miała być naszym miejscem wypadowym do dalszych podróży (Gibraltar, Sewilla) jednak kiedy tam dojechaliśmy uznaliśmy z mężem żeby poszukać czegoś bliżej, z uwagi na dojazd przez góry. Jednak jest to miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój i ciszę. Przyjęła nas przesympatyczna pani. Smaczne śniadanie. Generalnie polecam!”

• „Rewelacyjne miejsce. Pokój z widokiem fantastyczny, pięknie udekorowany, prywatny basen przy hotelu to bardzo miłe zaskoczenie. Warto było tu przyjechać. Śniadanie takie sobie.”

• „Widoki jeszcze raz widoki !!! Cisza spokój !! Kameralny basen , klimatyzacja w pokoju . Na bank tam wrócimy super punkt wypadowy Gibraltar , Kadyks (około 200km ale warto ) Malaga . Polecamy”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Sierra de las Nieves

na podstawie 211 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com