Sierra de Tramuntana Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Globales Simar Ocena: 8,8

„Duży pokój, widok ”

• Hotel Citric Sóller Ocena: 10,0

„Oceniam hotel na 6+. Przemiła i bardzo pomocna obsługa. Jedzenie rewelacyjne. Następnym razem na pewno wybiorę to miejsce. I widoki... warto zobaczyć. Polecam.”

• Hotel Dalt Muntanya Ocena: 7,5

„Piękne, zadbane otoczenie, czyściutki basen w rajskim ogrodzie, cudowne widoki, cisza. Bardzo smaczne śniadania, bogate i różnorodne menu także regionalne przysmaki - szynka, pieczywo. Pomimo kłopotliwej godziny przyjazdu (przylecieliśmy w nocy i do hotelu dojechaliśmy po 2.00) klucze czekały na nas w ustalonym miejscu.”

• Ca's Papà Ocena: 9,2

„Uroczy butikowy hotel w klimatycznym sąsiedztwie katedry i pałacu. Piękny widok z okna, przemiła obsługa i pyszne śniadanie z dobrych lokalnych produktów. W sercu miejscowości.”

• Hotel Miramar Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja hotelu-10m od plaży,przy deptaku,dobre śniadania-wędlina,sery,jajecznica,parówki,słodkie ciasta,owoce soki.Hotel kameralny,z fajną restauracją serwującą regionalne potrawy,Obsługa bardzo miła a pokoje sprzątane codziennie,i codziennie zmieniane ręczniki.Dobre wi-fi w hotelu.Polecam osobom ceniącym sobie spokój na wakacjach.”

• „Świetna atmosfera. Doskonały widok z tarasu, na którym serwowane są śniadania.”

• Hotel Brismar Ocena: 10,0

„Hotel wspaniale położony z restauracja na pomoście portu jachtowego. Wspaniały widok.”

• Hotel Eden Ocena: 10,0

„Hotel bardzo wygodny z basenem i widokiem na zatokę.Dobre śniadania”

• Gran Hotel Soller Ocena: 8,8

„Wybraliśmy z mężem Gran Hotel Soller ze względu na jego położenie na wyspie- ciekawy teren, górzysty, wiele możliwości wycieczkowych, oraz ze względu na miasteczko, w którym się znajduje- piękne, stylowe, z klimatem, dużo przyjemnych kafejek. Śniadania na świeżym powietrzu, bogate, urozmaicone, obsługa życzliwa, szybka, pyszny świeży sok pomarańczowy w nieograniczonych ilościach. Dwa baseny- jeden na dachu, drugi w przyziemiu.”

• „Piękny widok, klimatyczna spokojna miejscowość, wygodne apartamenty.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Sierra de Tramuntana