Noclegi Loty Wynajem samochodów Wycieczki i atrakcje Taksówki lotniskowe
  1. Strona główna z opiniami o hotelach
  2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Rumunia – opinie o hotelach
Sinaia-Azuga-Busteni Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Bastion Ocena: 9,2

„.”

• vila mihail Ocena: 8,3

„Czysto, wygodnie, dobre śniadanie w formie bufetu ”

• „Nic”

• Hotel Rina Cerbul Ocena: 8,8

„lokalizacja w samym centrum miasta ciepło w pokoju czysto ręczniki i przybory toaletowe w pokoju ”

• Complex Cochet Ocena: 9,2

„Obiekt usytuowany u podnóża Gór Bucegi przy wejściu do Parku Narodowego. Nie nowy ale standard wysoki. Szczególnie polecam restaurację z klimatycznym tarasem. Należy również pochwalić personel dbający o dobrą atmosferę. Dobre miejsce na wypad w góry i do pobliskich miejscowości - koniecznie Sinaia.”

• „Cudowna okolica, Bajeczne widoki. Dojazd długi ale zostaje w pomięci. Droga do hotelu -porównałbym ją z trasą Transfagaraską albo Transalpiną . Trasę tę pokonywalem min. 20 razy w różnych porach roku i zawsze byłem nią zachwycony! Mimo wysokiej ceny byliśmy w tym hotelu już trzeci raz.”

• Hotel Riviera Ocena: 9,2

„Super obsługa”

• Rina Sinaia Hotel Ocena: 5,0

„Pokoj bardzo przestronny, dobrze urządzony. Łóżka wygodne, pościel, ręczniki miekkie i białe. Obsługa w recepcji niestety nie potrafi miło obsłużyć gości.”

• Pensiunea Raisa Ocena: 10,0

„Dobra lokalizacja. Bezpieczna spokojna okolica. Dobry kontakt z właścicielem. Duży, przestronny , czysty pokój. Wszystko na największy plus.”

• Hotel Cota 1400 Ocena: 6,0

„Śniadanie było poprawne. Niesamowita lokalizacja hotelu, świetne widoki.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Sinaia-Azuga-Busteni